Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segitenétek, hogy hohyan...

Segitenétek, hogy hohyan öltözzek fel, milyen sminket csináljak és milyen legyen a hajam egy szülinapi partin?

Figyelt kérdés

A barátnőmet köszöntsök fel a házánál de utána a discoban folytatjuk a bulizást. Az átöltözés sem lenne gond :)

Előre is köszönöm ^.^ 19/L



#ruha #születésnap #disco #buli #kiegészitők.:)
2013. jún. 25. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem válassz egy kis ruhát a partira. ne legyen túl rövid, de hosszú semmiképp és kényelmetlen. kellemes viseletet válassz, hogy egész nap (éjjel) jól érezd magad benne. cipőnek is valami csinosat, de kényelmeset válassz, ami nem töri fel a lában a nagy táncolásban :). ha magassarkús vagy , akkor egy éktalpút ajánlok, az sokkal stabilabb. hajnak feltűzöttet javaslok, hogy ne izzadj meg alatta, vagy ne zavarjon , ha beszélgetsz vagy eszel vagy táncolsz éppen. ez lehet egy konty, vagy egy szimpla magas copf, a hajadtól függ és attól, hogy mi áll jól. A smink szeritnem lehet kicsit erősebb a hétköznapinál. Vagy csak egyszerűen merészebb. Tegyél fel színes tusvonalat (zöld, kék, lila, a ruhádtól is függ) vagy a hagyományos sminkedet dobd fel egy élénk színű rúzzsal. szerintem ez egyszerre kicsit elegáns, de bohókás, és bátor , bulizós is. remélem tetszenek az ötleteim és segítettem velük. szia . jó bulit
2013. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm :)

Nagyon jók az ötleteid :*

2013. jún. 26. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!