Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyes üzletekben miért bunkók...

Egyes üzletekben miért bunkók ha cserélni akarok mikor rajt van a blokkon hogy 30 napon belül lehet? Furcsa ez nekem hogy megalázva pofátvágnak stb. Nem az eladó van értem? Mit képzel némely eladó?

Figyelt kérdés
Valahol meg olyan kedvesek érdekes
2013. jún. 25. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Micsoda tapasztalatod van... ilyen gyakran cserélgetsz?
2013. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1x cseréltem . De akkor se voltak kedvesek mikor vettem . Erre írtam hogy van ahol kedvesek.
2013. jún. 25. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer cseréltem ruhát, húzta a száját az eladó.

Tegnap pedig fényképezőt (frissen vásárolt, nagyon durván sz.r képeket készített). De alig akarta engedni a fickó, hogy kicseréljem (ráadásul drágábbra). Kb 10 mp-ig nézett a szemembe és rázta a fejét. Már ott tartottam, hogy elsírom magam, nagyon rossz volt.

Tök megalázó vagy nem is tudom , milyen ... Meg ő az eladó!!! Nem értem őket, miért ilyenek, mert ugye semmi kárt nem tettél sem te, sem én az áruban. Pf.

2013. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen és ezzel elüldözik a vevőket mert legközelebb nem megy oda az ember
2013. jún. 25. 22:19
 5/7 Joy Turner ***** válasza:
Nem kell betojni az ilyen eladóktól. Neked jogodban áll kicseréltetni az árut, ha nem miattad ment tönkre, hanem gyárilag szar. Ők meg kötelesek kicserélni, vagy visszaadni a pénzedet. Én mindent visszaviszek, ami elcsesződik és eddig mindig sikerrel jártam. A határozott fellépés a kulcs, meg, hogy tisztában legyél a jogaiddal. Aztán ha nagyon nem akarják az igazságot, akkor kérd el a panaszkönyvet és hívd fel a fogyasztóvédelmet.
2013. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem, amikor meg akarnak győzni, hogy kimostam a ruhát amit éppen viszek vissza, szagolgatja, odahív mást is szagolni.. Ezt tipikusan a bershkaban tapasztaltam. Sajnos utálok üvöltő hangszóró alatt próbálni a levegő nélküli fülkéikben, ezért inkább elviszem próba nélkül a dolgokat. De az is felháborító szerintem, amikor elkérik a neved, címed és telefonszámod, mégis minek? Hogy tudják ki hordta a ruhát előtte vagy mi? És milyen alapon mégis..
2013. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Berskában nagyon bunkók ha visszaviszel valamit igen minek szagolgatják? Azt hiszik felvette az ember?Nekem is ugyanezt elóadták hogy ki volt mosva. Ajándékba kaptam rám se jött...cimke is rajt volt...
2013. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!