Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik utánozza a másikat?...

Melyik utánozza a másikat? Csak szerintem durva ez az árkülönbség?

Figyelt kérdés

Amnesia- Victoria Moda

Előbbi elvileg ugye magyar utóbbi olasz márka.


Belinkelek 2-2 képet a különbség minimális, az árkülönbség viszont elég komoly...


Nagyjából egy időben kerültek a boltokba.


VM trikolor ruha 2400 Ft

[link]


Amnesia trikolor ruha 12990 Ft

[link]


VM aszimetrikus ruha 2800 Ft

[link]


[link]


Persze a képek nem ugyanolyan minőségi egy drága műtermi vagy stúdiófotón... vagy egy "piacos" fotózáson.


Ez csak 2 ruha, nyilván van több is, ezek szúrtak szemet.



2013. jún. 26. 19:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Amnesia aszimetrikus ruha 15990 Ft, ez lemaradt :)
2013. jún. 26. 19:37
 2/8 anonim ***** válasza:
a következő kérdés az, hogy az Amnesia kiről másolt, mert tutira nem saját tervezés... de szerintem ez nagyon gyakori dolog. a zarát is számos márka koppintja...
2013. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogy egy 3.márkát másolt mindkettő. Mert majdnem egyszerre kerültek a boltokba ezek a ruhák mindkét márkánál. És azért (nekem) nehezen hihető, hogy az olaszok a magyart másolnák. Főleg hogy rendkívül hasonló darabok vannak a Lapierre márkánál (szintén magyar) és van hasonlóság a Magentával, és a Mayo Xhixel, bár ennyire egyforma darabokkal csak a kérdésben szereplőknél találkoztam :)
2013. jún. 26. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem mayo is másol sokat. Victoria modat masoljak de az is biztos másol valamit. Sőt elmondom sokszor átcimkéznek ruhákat...behozzak atcimkezzek bevarrjak a sajatot és kész. Ezt általá an kínai cuccoknál csinaljak. Persze azok is biztos valakit másolnak...én vettem piacon teljesen ugyanolyat mint az amnesiaban volt..
2013. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a trendi divatnak csak webshopja van?
2013. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem :) Szigetszentmiklóson vannak egy elég nagy területen :)

Én személyesen vásárolok ott mert 10 kmre lakom onnan, de lehet rendelni is tőlük.

Megbízható, kedves csapat :)

2013. júl. 14. 09:46
 7/8 anonim ***** válasza:

"a zarát is számos márka koppintja..."


Igen, ahogy a Zara és az összes Inditex üzlet is utánoz.

2013. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen mert a Zara a nagy külföldi divattervezőket másolja, de úgy gondolom a divat így működik. mindenki másol.
2013. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!