Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vaterán nagyon olcsón külföldr...

Vaterán nagyon olcsón külföldről lehet rendelni Converse tornacipőt, mindössze 1849 ft-ért, persze postaköltséggel 5000 ft. Szerintetek eredetiek ezek az eladásra kínált cipők?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 27. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia,hogy eredeti e nem tudom,nem a fogyasztóvédelemnel dolgozm,de ha elolvasom az értékelését az eladónak,nagyon megvannak elegedve a cipövel mait kaptak a vevők.akkor jó minöség gondoliom.az is igaz hogy a palazakban sem mindig eredeti van,a kinai piacrol behozzak a gagyikat.de szoktak lenni akciok,playersroomba 10-13 ért vannak conversek.
2013. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem eredeti. De ennyi pénzért mit vársz?
2013. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem eredeti de lehet van olyan minőség mint a 15 ezres....

Az 1 millás bérleti díjat meg az eladók bérét a vevő fizeti meg, a vaterán (e-bayen) ilyenre kell kell neked vevőként költened.

2013. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem eredetiek, nézd csak meg ezeknek az orrát és a varrását és vesd össze azokkal a képekkel, amik mondjuk a Converse hivatalos oldalán vannak fent.
2013. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Természetesen nem eredetiek.
2013. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kamu:D De nagyon, ezek az eladók csak lehúzzák a vevőiket, soha ne rendelj vaterán külföldről "márkás" dolgokat, és ne higyj annak a leírásnak sem, h "a gyárból szerzik meg közvetlen ezért ennyire olcsó"
2013. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

amait boltban árulnak 15-20 ezerért azt valószínű, hogy megveszed az interneten 1900-ért?! nyilván nem eredeti, de attól még lehet jó!

az "eladó" gyakorlatilag közvetít a kínai gyár és közted. gyakorlatilag te nem is lépsz vele kapcsolatba ha jól láttam. ha olcsón akarsz converse-t akkor rizikózd be.

2013. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eredetit csak márkaboltban kapsz, a többiről sosem tudhatod hogy honnan való.
2013. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) persze nyilván gondoltam én is, hogy 1900 ft-ért hogy kapnék már eredetit :D de az értékeléseknél mégsem írja oda senki, hogy hé ez nem is eredeti, nem erről volt szó. talán valahol az eladó a leírásban említi, hogy nagyon jó minőségű de azt mondjuk nem írta, hogy eredeti.. hát nem tudom bevállaljam-e
2013. jún. 27. 23:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért kellene irni az értékelésben? Megkapták a vevők, olcsó, szép, nincs vele gond innentől az pozitív :) nyilván mindenki látja hogy ez aligha eredeti ennyiért :)
2013. jún. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!