Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák állnak jól, ha...

Milyen ruhák állnak jól, ha széles a csipőm és a vállam? Pedig nem vagyok kövér, a súlyom is rendben van, mégsem vagyok vékony.

Figyelt kérdés
jár még valaki hasonló cipőben?
2013. júl. 14. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én, de szerintem nagyon szép a széles váll, a széles csípő meg abszolúte a nőiesség jelképe, pedig én állítólag még sovány is vagyok. Nem olyan rossz ez:)

Habár a vállnál fodros/buggyos pólók kiemelik a vállat, szerintem nagyon előnyösek, főleg, ha közben derékban szűkek, igazi homokóra alkatot kölcsönöz. A széles csípőt elrejti a sötét, egyenesszárú/csőnadrág, előnytelen a trapéznadrág[habár szerintem nagyon csinos, csak nem rajtunk.:)]

2013. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok, tipikus homokóra. Egyenesszárú nadrágot hordok, felsőknek meg karcsúsítottat, semmi fodor, mert a melleim is nagyok.
2013. júl. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyire széles a csípőd és a vállad? Lemérnéd a legszélesebb részén?

Én is ilyen típus vagyok, ráadásul a hasamon is van egy kis hurka. A múltkor rendeltem mell alatt bővülő ruhát, de valami szörnyű, hogy áll! Mintha terhes lennék, pedig abszolút nem látszom annak még a kis hurka ellenére sem :)

Szóval rájöttem, hogy az alakot követő, derekat hangsúlyozó cuccok állnak a legjobban.

És tényleg tök érdekes, de egy csőnadrág sokkal jobban áll, mint egy hagyományos szabású naci :)

2013. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pont ezt vettem észre, hogy a mell alatt bővülő ruhákban úgy nézek ki mintha terhes lennék, és a csőnadrág jól áll
2013. júl. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!