Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy alsónemű üzletben, az elárusító lány többször is bejött a próbafülkébe miközben bikiniket próbáltam éppen fel?

Figyelt kérdés

Azzal az ürüggyel tette ezt, hogy megnézi, hogy jó-e az éppen felpróbált bikini. Persze többször is meglátta a melleimet, egyszer pedig teljesen meztelenül is meglátott. Egyébként nagyon aranyos volt és annyira természetesen tette ezt, hogy én elfogadtam. Így utólag egy kicsit furcsa.

Más járt már így bikinipróba közben?


2013. júl. 15. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer jártam így, azóta sem mentem oda többet. Engem zavar. Hagyjon csak nyugodtan próbálgatni.
2013. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy bugyira kéne próbálni a fürdőruha alsót.
2013. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

1. nem nem normális

2. FÚJ TE MEZTELENÜL PRÓBÁLOD A BUGYIJÁT? Belegondoltál már,hogy hány putris ember próbálta vagy egyáltalán hány nő vehette fel? És ha én épp azt veszem fel amit felvettek meztelen :o

Jézusom

2013. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem annál hogy az eladó bejárkál kukkolni csak az lepett meg jobban hogy van aki nem bugyira próbálja fel a bikinialsót...valóban döbbenet.
2013. júl. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem normális, én biztos ott hagytam volna az elsőnél. de az sem normális, hogy így próbáltad fel a bikinit, örülj, ha nem kapsz valami jó kis fertőzést
2013. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bikialsót bugyi nélkül próbálni? No comment. Parasztság is meg nem is higiénikus (lehet, hogy előtted egy gombás fertőzéssel küzdő csaj vette a p.ncijára, mert gondolom, nem te vagy az egyetlen, aki így csinálja, sajnos).


Egyébként meg nem, nem normális, hogy az árus bejárkál a próbafülkébe. Az egy dolog, hogy segíteni akar, de akkor kopogjon be, kérdezze meg, hogy jó-e. Mert ez így a másik intim szférájába való betörés.

2013. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az jó hogy ha segítőkész de ennyire? egyébként illik megkérdezni hoyg bejöhet e. Az hogy pucéron voltál az engem is meglepett.Az alsó részt csak alsóneműre kellene felhúzni.
2013. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ívy1 ***** válasza:
11%
Bár úgy illene hogy megkérdez hogy bemehet-e,de belefér neki is az van amit rajtad látott.(cici,puni)
2013. júl. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem az az eladó egy férfi és csak csajnak öltözött. Kisminkelte magát plusz egy parókát felvett. Amúgy meg hogy máshogy próbálja fel, ez olyan mintha én puloverre húznám az inget
2016. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem pulóverre az inget már elnézést. Te sem a barátnőid használt bugyijait veszed fel reggelente gondolom! Akkor nekem miért kéne a te használt bikinidet felvennem.
2017. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!