Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem volt még acél betétes...

Nem volt még acél betétes bakancsom, és avval a kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni, hogy a Steel, az elég strapabíró? *Koncerteken nem használnám, csak a minden napokra* (18/L)

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem iszonyat gáz, ha egy csaj ilyesmit hord..
2013. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

De ugye a magassarkú/telitalpú és a többi gyökérség nem gáz, ugye?


Én a Steel-ről nemigen tudok jót mondani, ahogy a Martens-ről sem. Nekem eddig egy már megszűnt lengyel gyártótól volt, most pedig Ciánkáli, majd 2 éve, és tökéletes, ráadásul még hazai is.

18/f

2013. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert az nőies, ez meg nem. Nagyon gáz szerintem, mikor egy tök helyes, szép lányon végignézek és akkor ilyen undormány van a lábán. Inkább hordj magassarkút, sarut, balerinát, szandált, vagy mittomén, de ezek bakancsok, meg a hozzá tartozó full fekete ruha nagyon eltudnak rontani egy szép lányt.


23/F

2013. júl. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én az első Steelemet használtan vettem, megkímélt állapotban, 3éve. azóta már kopott rendesen, mert nem vigyáztam rá úgy, ahogy kellett volna.

aztán vettem mellé még kettőt (szintén Steel) és azoknak kutya bajuk sincs, megfelelő kezelés mellett.

szóval nekem nincs rossz tapasztalatom a Steellel kapcsolatban.

2013. júl. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A barátomnak is Steel van, és nem panaszkodik rá.

19/L

2013. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat! Szerintem azt hordok amit akarok,nem véleményt kértem,a stílusomnak megfelelően öltözködöm,és nem érdekelnek mások,a kérdésemre a nem megfelelő válaszokat is elfogadtam...
2013. júl. 16. 11:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok bakancsos típus, de azért kedves 23/f, elég korlátolt vagy. Nem minden lány a pasiknak akar tetszeni. Neki ez a stílusa. Ennyi.
2013. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó nekem mindegy, ha nem akarsz tetszeni a csávóknak, akkor hordj nyugodtan ilyen szart. Nekem nagyon csinos barátnőm van. Csak pl. én is hallgatok ilyen zenét, mint az így öltöző emberek, mégse öltözöm full feketébe.. És gáz, mert mindegyik full ugyanúgy néz ki. Fiúk: Hosszú haj, fekete póló, fekete nadrág, bakancs. Lányok: Hosszú haj, fekete póló, fekete nadrág, bakancs. Fel nem fogom mi a jó ebben, de nem bánom, ti tudjátok. És akkor még én vagyok korlátolt.. Nem ám az aki semmi mást nem hajlandó hordani 35-40 fokos melegben, csak acélbetétes fekete bakancsot. Dehogy :)
2013. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bezony, ízlések és pofonok. Elmondtad a véleményed, köszönjük szépen; nem illik lepontozni valakit, csak mert nem egyezik az ízlésünk. Tartsuk a másik álláspontját tiszteletben.

Amit viszont meg kell, hogy említsek, ez az általánosítás rendkívül irritáló. Sokadik embertől hallom vissza ezeket a nem mindig helytálló sztereotípiákat, az öltözködési-kódexszel karöltve. Úgy látszik, az emberekben kialakult egy kép, amitől nem bírnak elvonatkoztatni, és ráhúznak minden perszónára.

Gondolom az "ilyen" zene alatt a "zúzósabb muzsikát" érted, példaként felhozva a rockot és metált - azonban, csakhogy tisztábban lásd a helyzetet, korántsem bugyolálja magát mindenki full feketébe, növeszt seggig érő sérót és (hacsak tényleg nem egy elvetemült állat; magára vessen az ilyen, ha orrfacsaróan büdös a lába az izzadtságtól) hord 35-40 fokos melegben bakancsot.


A kérdésre válaszolva pedig, nekem erős egy éve van Steelem, hétköznapi használatra, mindenféle megerőltetés nélkül és nagy elégedetlenségemre szanaszét áll a varrás, a jobboldalinak szétjött az eleje. Valakinek strapabíróbb, én pórul jártam, és bánom, hogy ennyi pénzt pocsékoltam a bakancsra.

2013. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Imádom a Steelemet, az első 6 évig bírta, annál is csak a talpkopás volt a gond. Gondolkodom, hogy a 20 sorosom mellé veszek egy másik, alacsonyabb szárút is a praktikum miatt:D.

(nálam a ciánkáli bakanccsal voltak gondok, sajnos..)

2013. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!