Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visual kei japán stílusú...

Visual kei japán stílusú ruhabolt?

Figyelt kérdés
Van (gondolom nem magyarországon de valahol máshol pl német) ilyen bolt? Mert olvastam róla hogy van rendes üzlet nem pedig online shop ahol lehet ilyen ruhákat meg cipõket venni. Errõl mit tudtok?

2013. júl. 28. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Írj légyszi, ha találtál.

18/f

2013. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Online shop: Én a www.darkshop.hu -ról vettem szoknyát (bár ha fiú vagy akkor a szoknyákat ne nézegesd..xD). Méregdrága, de megéri, mert tényleg jó a minősége. Bár nem kifejezetten VK bolt, de vannak hasonló jellegű ruhák.


London, Camden town piac: Na ott aztán mindent találsz. Rengeteg üzlet, szuper cuccok. Egyszer voltam ott, és azt sem tudtam hová kapjam a fejem:) Google-n keress rá, és látni fogod a kép találatokon is, hogy miféle dolgok vannak ott.:D


De amúgy ha bemész kínaiba, más üzletekbe, rockerboltokba vagy akárhova, bárhol találhatsz VK-s holmikat csak ki kell fogni.:) Meg hát a kiegészítőkel is rengeteget lehet dobni még egy egyszerű farmer+póló szetten is.:D

Kiegészítőket találsz a Claire's-ben..:D

(Itt a weblapjuk a kedvenc kategóriámban, de természetesen még sokféle dolgot találsz, ha körülnézel!:D)

[link]


De ahol még sok ilyesmi cuccot láttam (bár az évekkel ezelőtt volt) az Ázsia Center.. Szerintem hamarosan nekem is újra el kéne látogatnom oda.:) Az egyik kedvenc pólómat ott vettem évekkel ezelőtt és a mai napig semmi baja!:)


Vaaagy keress fel egy ruhakészítőt és csináltass.. Az is megéri!:)


Remélem tudtam segíteni!^^


17/L

2013. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm *-* és lány vagyok
2013. aug. 18. 10:38
 4/5 anonim válasza:
Nekem vannak eladni való ruhàim, melyek visual kei/lolita-s stílusuak. Nõi ruhàim, szoknyàim vannak fõleg, és baràti àron adom el. Ha valakit érdekel, írjon privàt üzenetet!
2013. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta jutottál valamire? :D
2015. máj. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!