Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sötét rózsaszín télikabáthoz...

Sötét rózsaszín télikabáthoz nagyon durva lenne a piros farmer?

Figyelt kérdés

[link] ilyesmi kabátról lenne szó, sötétebb színben.

Szerintem elég furán mutatna, de nagyon tetszik a kabát és a nadrágot is hordanám. Csak gondoltam megkérdezem, mi lenne az emberek véleménye, ha ilyen összeállítást látnának az utcán. :D

14/L



2013. aug. 8. 18:36
 1/8 anonim válasza:

elég fura lennee..:D

de mit akarsz nyáron téli kabáttal ?:DDD

2013. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak már kinéztem magamnak egy ilyet télre. :D természetesen nem most hordanám 40 fokban. :D
2013. aug. 8. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem hülyén néz ki a kettő együtt..ez a baj a színes télikabátokkal, hogy nem veheted fel bármihez:D
2013. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem is elég merész lenne.. de azt hordd ami neked tetszik
2013. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van, akinek alapvetően olyan a stílusa, hogy elmegy rajta bármiféle fura kombináció. De sztem a pink nem megy a piroshoz.
2013. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem béna lenne...de ha illik a stílusodhoz, hajrá...én nekem is volt már rózsaszín hajam narancsos rúzzsal...(elrontotta a fodrász a hajfestést)

Annyira nem néztek hülyének xD

2013. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld. :)

azt hiszem konkrétan abban a nadrágban kéne elmenni próbálni, aztán meglátjuk. :D

2013. aug. 12. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? :)
2019. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!