Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan, hogy turiban...

Létezik olyan, hogy turiban 2000 ft ért vettem tökéletes állapotú, nagyon szép ruhákat?

Figyelt kérdés
Én nagyon sokáig nem mentem ilyen helyre,aztán évekkel ez előtt egyszer,és akkor azt hittem,csupa szemét van ott,főleg ahol túrni kell.Aztán most rávettem magam,3 hónapja,és az óta szinte minden ruhám ilyen helyekről van.És olyan helyeken is ahol tényleg túrni kell,200-300 ft ért lehet kapni Marks&Spencer cuccokat:O és egyéb tök jó dolgokat.Kinek éri ez meg? Ilyen jó cuccokat 300 ft ért eladni? Nektek mi a tapasztalatotok a vállfás,ill. a kilós helyekről? L20

2013. aug. 14. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem jártam turiban, amíg úgy nem alakult hogy ott kellett dolgoznom. Őszintén, én nem is tudok túrni, egyszerűen nem megy :D Viszont nagyon sok barátnőm tényleg szuper és egyedi cuccokat szerez be magának, szóval nekik megéri. A ruhákat pedig azért adjuk ennyire olcsón, mert mi is jó áron, vagy csak fuvar áron szerezzük be, úgyanis vannak olyan helyek ahol ezt ingyen leadják és mi ezt be is tudjuk szerezni ingyen, vagy nagyon jó áron.
2013. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ó én irigyellek,nagyon szívesen dolgoznék ilyen helyen,mindig szerettem volna ruházati eladó lenni,ilyen helyen is szívesen kipróbálnám magam.Egyenlőre nem igy alakult,lakberendező tanfolyamot végeztem,de nem nagyon tudok boldogunli sajnos vele:S
2013. aug. 14. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan semmi közöm a kereskedelemhez, nem is ez a végzettségem, szóval nem is igazán szeretem csinálni. Olyan, "hasonló cipőben evezünk", mondhatni.:)
2013. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
már 200forintétrt is vettem tökéletes állapotú,nagyon szép ruhát,szal létezik.
2013. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!