Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kecskeméti Mayo chix tulajdo...

Kismancsi kérdése:

A kecskeméti Mayo chix tulajdonosa mással is bunkó, flegma, arrogáns, és lekezelő!?

Figyelt kérdés
, vagy ezt a megtiszteltetést csak én tudhatom magamnak?! Felháborító hogy csak ez az egy viszonteladó van kecskeméten, és ilyen bunkó emberek hangulatváltozásának kell kitenni magát, ha a Mayo Chix ruháit akarod hordani!

2013. aug. 16. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kecskeméti, így nem tudhatom.. viszont én javaslom hogy ne adj ki ennyi pénzt a MC ruháira, mert sajnos én tudom hogy hogy készülnek, és hogy mennyibe kerül az előállítása.. és hidd el, semmi más nem történik mint lerendelik Kínából a ruhákat fillérekért, majd Dombóváron rávarrják amit kell.
2013. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja szerintem sem minőségi az a ruha! én sokat hordtam régebben, de már soha nem vennék onnan semmit, max övet, vagy sapkát ilyen kiegészítőket, de semmi mást. nagyon gagyi, szét szakad, foszlik stb.
2013. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen sajnos én is ezt tapasztalom, már nem egy felsőm szaladt fel, illetve lyukadt ki. de engem jobban kiakasztott annak a flegma nőnek a stílusa:)
2013. aug. 16. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kecskeméti vagyok, de nem vásároltam még a MC-ben, bár szerintem nem is fogok. Csak azt nem értem, hogy aki ennyire nem bírja az embereket, az minek választ ilyen szakmát...?! Nem hogy örülne, hogy valaki nála vásárol, ő a szolgáltató.
2013. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én budapesti márkaüzletükben vásárolok, ott nem tapasztaltam még ilyesmit, szerintem érdemes írni a Mayo Chix ügyfélszolgálatára. A korábbi kommentekhez annyit írnék, hogy én évek óta ott vásárolok és egy felsőm alján felfeslett a varrás, amit házilag megoldottam, de semmi egyéb bajuk nem volt még a ruháimnak. Én szeretem, jó tapasztalatom van vele.

2013. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is rengeteg ruhám van ami Mayo,de nem volt még vele bajom! :)Nekem mind1 honnan hozzák,azt azért nem hiszem el, hogy olyan minőség mint egy kínai boltban vásárolt ruha!Csak meg kell fogni az anyagát!
2013. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!