Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen nadrágot bárhova fel...

Ilyen nadrágot bárhova fel lehet venni? (kép lejjebb)

Figyelt kérdés

Ilyen nadrág, csak szűkebb. Annak mi a neve? Gondolom az nem melegítő nadrág. És neten hol lehet olyat venni?

[link]



2013. aug. 23. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom.. De en ezt melegito nadragnak hivom es kizarolag torna orara vennem fel.
2013. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem , ezt csak otthon vagy edzés közben tudom elképzelni. Ízléstelen szerintem utcára!
2013. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez szűkebb: [link]


Edzéshez tudnám én is csak elképzelni, vagy túrázáshoz. Utcára nem.

2013. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3. komment: amit te linkeltél az egy csaj :D én fiú vagyok.

Azért nem tudom, hogy lehet e utcán is hordani, mert pár napja láttam valakit ilyesmi nadrágban és ő nem edzeni ment meg semmi ilyen helyre.

kb. ilyen volt: [link]


[link]

2013. aug. 23. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Az oké, bármit lehet utcára hordani, az még nem jelenti azt, hogy nem gáz..otthonra, vagy edzeni oké, utcára igénytelen szerintem.


23L

2013. aug. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A legelső linken lévő, az a tipikus mackó nadrág a gyerekkorunkból. Az utcára semmiképpen sem való.

A 2. 3. linkeden lévő már utcára is tűrhető. A nevét sajnos nem tudom. Ebayen talán találni.

2013. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utcára csak feszülőset vegyél, ez a legszűkebb amit linkeltél, már jó, de lehet ennél még feszülősebb is, ha jó alkatod van hozzá. :) Szerintem nagyon vagány, és fiatalos, lehet veszek is egyet magamnak, pedig nem vagyok már tinifiú. A többit én nem venném fel, mert azok nem valóak utcára.


[link]

2013. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen nem az elsőre gondoltam, csak akkor még nem találtam meg a másik kettőt. Akkor azokat már lehet utcára?
2013. aug. 25. 15:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak azt a szűket vedd fel utcára, amit én is belinkeltem. :) Ez kellően feszül itt-ott, ezért jó. :) De ebből a feszülősebb fazonból is olyant válassz, ami nem ülepes, hanem a fenéken is kicsit feszül, vagy legalább simul.


Ami viszont nem szűk legalább ennyire, az nem utcára való. Az eddig belinkeltek közül csak ez az egy vállalható utcán:

[link]

2013. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok, köszi ;)
2013. aug. 25. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!