Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normalis, ha irigy vagyok?...

Normalis, ha irigy vagyok? Mit tehetek ezellen?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki minden heten mas kepet tesz fe facebookra, es mindig mas ruha van rajta. Ilyenkor kicsit szoktam irigykedni, pedig nekem is majdnem annyi cuccom van, mint neki es a testverenek egyutt(mivel ok egymas cuccaban jarnak, nekem meg sajna nincs lanytesom).
2013. aug. 25. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Majd kinősz belőle. :) Gondolom, nem lehetsz több 14 évesnél, majd pár év múlva nem lesznek ilyen jelentősek ezek az apróságok.
2013. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 vagyok, de koszi
2013. aug. 25. 14:52
 3/5 A kérdező kommentje:
evek ota tart ez a dolog, nem tudom, hogy miert, vagy mivel kezdodott, de tudom, hogy nincs okom irigykedni ra, megis. pedig nem akarok irigykedni
2013. aug. 25. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
nem egészen értem.akkor normális lenne ha te szinte minden nap ugyanabban járnál,vagy nem lenne pénzed új ruhákat venni,de így nincs nagyon okod irigykedni.nem lehet hogy inkább arra irigykedsz hogy rajta jobban állnak a cuccok,vagy jobban kombinálja őket? nem tudom,csak kérdezem:)))
2013. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem. nem irigykedem arra, hogy hogy all rajta, meg a kombinalasommal sincs semmi gond
2013. aug. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!