Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrágot ajánlanátok...

Milyen nadrágot ajánlanátok egy olyan lánynak, akinke nagyon vastag a combja, de a dereka vékony?

Figyelt kérdés

Aránytalan a testalkatom, hiába csinálok akármit, combom nem megy le, nem vagyok kövér, szóval nem az ilyen bunkó fogggyáll leee kategóráira vagyok kiváncsi.


segítést pedig köszönöm.


2013. aug. 28. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt beírod az adataidat és kidobja, hogy az alkatodhoz milyen fazonú ruhák illenének leginkább:

[link]

2013. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is combos vagyok. A vicc az, mikor felpróbálok egy nadrágot a combomra alig bírom felhúzni, ha nagy nehezen sikerül derékban annyira eláll mintha 2 számmal nagyobb lenne.

Én egyenes szárúakat választok, a cső csak kiemeli a combot. Most kezdek leszokni a farmerről és kacsingatni más anyagúak irányába. Kinéztem magamnak egy halvány barna vászon nadrágot, ami nagyon szép egyenes szárú. Hát kiváncsi vagyok kapok e méretet.

Egy tipp hangsúlyozd a derekad övvel vagy derékban szűkített felsőkkel, eltereli a figyelmet a lábakról. És a felső ne legyen rövid, legalább félig takarja a feneked, ugyanis az ennél rövidebb felsők optikailag összenyomják az alakot így a lábak még vastagabbnak látszanak.

2013. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pont így vagyok én is,hatalmas combjaim vannak,pedig egyáltalán nincs hasam,a derekam is vékony..Utálom,borzasztóan aránytalan.Az a legrosszabb,hogy látok egy csomó lányt,aki sokkal ducibb,mint én,és mégis vékonyabbak a lábaik.Elvileg tényleg az egyenes áll jól.
2013. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
magasderekút, vagy ejtett ülepűt vegyél :)
2013. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes vastag a combom pici vagyok de nekem az egyenesszárú nadrág röhejesen áll.A csőnadrág meg,pont,hogy jól áll..
2013. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!