Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagási ruha! Hogyan tudnám...

Ballagási ruha! Hogyan tudnám elrejteni a hasamat?

Figyelt kérdés

Még nincs itt az ideje, de a ballagásra olyan "egyenruha" féleséget állítottak össze, hogy az hihetetlen (nekem).

A felső egy fehér sztreccs felső, alulra fekete ( éppen térd fölé érő) sztreccs szoknya. Tudni illik nekem így elég nehéz mert 8 lány van az osztályban és egyedül én vagyok kövér, a többiek olyanok mint a modellek. Sajnos lefogyni nem tudom mert a kövérség szinte a génjeimben van, hiába sportolok vagy bármi, nem tudok fogyni.


2013. aug. 30. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabasd a tiedet kicsit lazàbbra....+vegyél fel alakformálò fehérneműt és alakform.harisnyàt is. Előtte pròbálj kevesebbet enni inni hogy ne legyél felpuffadva...gyorsba ennyit tehetsz.
2013. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! :D Ment a zöld mancs.
2013. aug. 30. 00:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát azért nem mindegy, mi az a "kövér" és hogy milyen alkatod van pontosan. Így látatlanban azt tudom ajánlani, hogy beszéld meg az ofővel, mennyi eltérést enged, és egy ügyes szabót válassz, aki megfelelően tudja megvarrni, úgy, hogy ki is nézzen valahogy.

A kifogásokat meg hagyjuk már. Ha a bugyuta magazinokból vett diéták és a heti pár tesióra nem elég, ahhoz, hogy lefogyj, az nem csoda. Menj el orvoshoz, kiderítik, pontosan mi okozza a gondot nálad, pocsék életmód, hormonális okok, egyéb, ha megfelelően kezelteted és mellette követed a dietetikus(!!!) által összeállított speciális diétát, akkor nincs olyan, hogy nem fogysz le, akkor már inkább az akaratoddal van a baj. Év végéig még rengeteg idő van, nagyon sokat változhatsz. De persze nem ártana tisztázni, hogy egy nyafogó liba vagy, aki 5 kiló plusszon siránkozik, vagy tényleg komoly problémáid vannak. :D Ne vedd sértésnek, jó tanácsnak szántam és minél tovább halogatod, annál nehezebb lesz!

2013. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztálytársam is ilyen problémával küzdött és ő egy térdig érő magasított szoknyát űzótt fel (térdtől hasközépig) és a végét egy széles övvel tudta le...
2013. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

A diéta nem jön be mert úgy gondolom, hogy 14 évesen még nem kéne diétáznom. A sportolás jó lenne,de az iskolában ahová járok nincs lehetőség lányoknak sportolni, futni vagy biciklizni szívesen elmennék, de senki nem jönne velem és az a környék ahol élek kb. olyan, hogy ha sötétedés után egyedül jársz-kelsz azon a részen ahol futni lehetne, megvernek vagy kirabolnak.

2013. aug. 30. 14:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és a ruha! Egyetlen gondom az, hogy nagy a hasam. Anyukám szerint ha kisebb lenne a hasam nem lenne semmi bajom a kinézetemmel.
2013. aug. 30. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!