Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ki Milyen Zoknit hord?

Lányok! Ki Milyen Zoknit hord?

Figyelt kérdés

írjátok le, hogy milyen zoknikat hordtok és mennyit, színes, csíkos, nem csíkos, pöttyös, feliratos... stb, és írjatok kort és mennyiséget is.

(csak kíváncsiságból!)



2013. aug. 30. 19:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
:D Ez egy vicces kérdés. Én általában, ha veszek egy új felsőt ami mondjuk szürke, akkor veszek hozzá egy szürke zoknit is. Így kb minden szinben van, csíkos is, viszont pöttyös nincs. Mennyiség..bocs, de nem fogom megszámolni most. :) Jah, és csak pamut zokni! 23.
2013. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
86%

fekete bokafölé érő pamutzokni

De vannak csíkos,pöttyös,cicás, színes zonkijaim is de a fekete az alap nálam


16l

2013. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron titokzoknit, ami éppen csak kilátszik a cipőböl. Általában olyan színűt, ami illik a ruhához. Lehet csíkos, pöttyös, akármilyen is, viszont azt nem szeretem, ha a talpára vmilyen felirat vagy minta van varva, mert akkor az idegesít ha rajta járok.
2013. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Én otthon mindenféle színes, hülye zoknikat hordok. Suliba egyszínű fekete/fehér/sárga/rózsaszín.. stb. Én is a felsőmhöz igazítom, mint az első. :)

16/L

2013. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag pamutzoknijaim vannak. A legtöbb fehér színű bokazokni, de van normál hosszúságú fehér is. Ezen kívül van még fekete, lila, rózsaszín, bézs, kék, és egy csíkos vagy pöttyös sincs. Talán 40-50 pár van összesen.

18/L

2013. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
8%
Lanyok zokniba? Kicsit fura!
2013. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Én legtöbbször térdzoknit hordok. Egyszerűen imádom őket:)

Van belőle sima egyszínű fekete, szürke, vagy színes csíkos, pöttyös, kockás...:) A legtöbb ilyen. Ami még van pár bokazoknim azok is csikosak és pöttyösek legtöbbször:)

L/19

2013. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
78%
mindig felemás mert ha egyforma zoknim lene akkor rosszul lennék xD amúgy pedig van pöttyös, csikos minden féle színben és mind pamut :D 15/L
2013. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
különböző színeseket,fehér sportzoknikat,aztán van amit karácsonyra kaptam:hópelyhes és pingvines,aztán van pandás,hello kitty-s,kacsás,meg szeretem azokat a fajtákat is amik olyanok mint a kesztyű és minden lábujjadra húzol egyet,meg télen ilyen bolyhosakat,lehet gyerekesek de úgy tetsznek,öröm rájuk nézni:D l/19
2013. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát mikro mit. Vékonyabbat szoktam venni, van ami csillogó, csíkos, sima, angry birds mintájú. Ilyenek vannak, színesek, fehér ,fekete. Mindenféle zoknim van, mivel gyakran hordok tornacsukát. Pöttyöset nem szoktam, de van 3 bokazoknim, ami mind pöttyös
2013. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!