Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem találom a stílusom,...

LiNorina kérdése:

Nem találom a stílusom, tanácstalan vagyok az öltözködéssel kapcsolatban. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Régebben imádtam vásárolni, színes ruhákat hordtam, de nem a legdivatosabbakat. Viszont rocker vagyok - mindig is az voltam -, és körülbelül fél éve átálltam fekete ruhákra, vörös lett a hajam is. Én viszont ebben nem érzem jól magam. Tetszik a műköröm, tetszenek a csajos ruhák, de nem tudom, hogy az hogy nézne ki, ha plázáznék, műkörmöm lenne, közben pedig trash metalt hallgatok. Tudom, hogy a rockerség belülről ered, de nem lenne fura?

2013. szept. 5. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én őszintén nem nagyon értek a divathoz, de azt tudom, hogy a legeslegfontosabb dolog, hogy önmagadra hallgass! Ha lányos ruhákat szeretnél hordani, tedd! Ne félj attól, hogy mit gondolnak mások, hiszen egyedül az fontos, hogy Te érezd jól magad a bőrödben, nem kell senkinek, csak önmagadnak megfelelned. A műkörömről pedig annyit, hogyha tetszik, és engedik a szüleid, akkor csináltasd meg, próbáld ki, ha mégse jönne be, az se baj. Nem azzal foglalkozz, hogy mások mit akarnak Tőled, mit gondolnak Rólad, csak azzal, hogy jól érezd magad! Sok sikert!
2013. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. szept. 5. 19:09
 3/6 anonim válasza:
100%

Teljesen megértelek, mert én is ugyanígy voltam kamasz koromban. Szakközép iskoláig rendes kislány voltam, aztán a sulis barátnőkkel elkezdtünk Kispált hallgatni és átment a ruházkodásunk alternatívba. 10-20 lyukú bakancsok, kordbársony nadrág, anyu régi 80 évekbeli pólói, még a hajamat is levágattam egyszer 1 centisre és ilyen kis tincsesre felzseléztem. Bátyám teljesen ki volt akadva rajtam. :) Anyu is imádkozott szerintem minden este, hogy múljon el. :D

Én is mindig néztem a csini csajokat, hogy milyen jól áll rajtuk a magassarkú, de valahogy az akkori életérzésembe nem fért bele. Aztán vége lett a középsulinak és elkezdtem átmenni szolidabba, majd olyan 25 éves korom körül megvettem életem első magassarkúját. Viszont a mai napig rockot hallgatok. Simán elmegyek például Road koncertre csajos ruhákban. Még élvezem is, hogy a bakancsos, fekete ruhás lányok most már engem néznek úgy, mint annak idején én őket. Mára valahogy nagyon összefér a fejemben a rock és a nőiesség. :) Ez ilyen. Majd alakulsz. Most legyél olyan, amilyennek érzed, h lenned kell. Ha újra kezdeném se hagynám ki a bakancsos korszakomat életemből. Az kellett. Arra a mai napig szívesen emlékezem. A szekrényben még most is ott állnak a régi bakancsaim. Sose dobnám ki. Szép emlék! :)

2013. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jó, örülök, hogy ezzel más is így van/volt:) 15 éves vagyok, mostanában 10 soros bakancsot hordok, fekete ruhákat, bandás pólókat, mert ugye a zenei ízlésemhez ez illik, ráadásul a baráti köröm is ilyen. Rengeteg koncertre járok, de én is mindig azt nézem, hogy másoknak milyen jól áll például a most divatos barackszínű nadrág balerina cipővel, meg hasonlók. Szóval ez kicsit zavaros...:)
2013. szept. 5. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is megértelek,bár én sohasem öltözködtem a zenei ízlésemnek megfelelően.

Én rockot hallgatok,de voltam már metál vagy punk kocerten is...hófehér, masnis ruhában!!! :)

Abszolút nőies csaj vagyok.Megvadulnék,ha bakancsot kellene viselni.

A tanácsom,hogy öltözködj úgy,ahogy neked tetszik és ne úgy,ahogy mások elvárják. Az elején biztos lesz néhány "kedves komemnt",de ne figyelj rájuk. (engem pl. ismerősömék metál koncertjén támadt le egy bűzölgő idióta,hogy nézd már plázap.csa)

Szóval: elő a kiscipőket és csajos cuccokat és élvezd az életet! :)

2013. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huu, koszonom, orulok, hogy ilyen velemennyel vagytok:)
2013. szept. 6. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!