Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Force 1 cipőhöz...

Nike Air Force 1 cipőhöz milyen fazonú farmer nadrágot javasoltok?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem az említett cipőt, az ősz beköszöntével hosszú farmerre ruháznék be, de nincs ötletem milyen fazonú nadrág megy ehhez a (cipő) stílushoz. Link is jöhet.

F/21



2013. szept. 9. 03:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A rendes (normális) szabású farmer is jó hozzá szerintem, de az a kicsit szűkebb fazonú (straight fit a neve talán) még jobb. A skinny vagy milyen, extra tapadós, szűk gatyákat én nagyon nem bírom. Persze attól is függ, hogy Mid-et vagy High-t vettél.

[link]

[link]

[link]

[link] -> na ez már nem tetszik, az első három szerintem rendben van.

2013. szept. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szín tekintetében meg világoskék, sötétkék, szürke, fekete mind jó. Persze ez is attól függ, milyen színű a cipő - ezt egy világoshoz, fehérhez, fehér alapszínűhöz gondoltam.
2013. szept. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

High van, Summit white színben:

[link]


a 3. képen lévő az szúrós! név vagy fazon név hozzá? hasonlóra gondoltam én is.

2013. szept. 9. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
leggings :)
2013. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy feszülősebb csőgatyával lenne a legvagányabb. :) Persze nem ülepesre gondoltam, mert az elég gázosan néz ki.


Ilyesmikre gondolok, ezek nagyok vagány gatyák, és illenek is a cipőhöz:

[link]


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Király a cipő :D Szerintem sötétebb (fekete, sötétebb szürke) farmerrel jobb - továbbra is a mérsékelten szűkített (straight fit?) fazon mellett teszem le a voksom.
2013. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!