Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik üzletet ajánljátok?...

Melyik üzletet ajánljátok? Szeged és környéke!

Figyelt kérdés
Csongrád megyeiek! Szeged előnyben! "Közeleg" a szalagavató és nem akarok semmit sem az utolsó pillanatra hagyni. Kerestem a neten pár ruhakölcsönzőt, de nem tudom melyiket érdemes meglátogatnom, mert igazából semelyik ruha nem "kápráztatott" el amiket feltöltöttek az adott üzlet honlapjára. Szóval, ha valaki túlesett már ezen a bálos dolgon, vagy volt menyasszony vagy akármi amihez kellett egy szép menyasszonyi ruha, akkor nagyon örülnék, ha leírnátok, hogy merre jártatok, milyen volt a választék és hogy mit ajánlanátok! Köszi!

2013. szept. 11. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak az egyéni véleményem irom le...

Az esküvöi ruhámat neten vettem.(egyáltalán nem bántam meg)Mindenkinek nagyon tetszett a ruhám..senki nem mondta volna meg hogy "csak" utánzat

Az esküvö után eladtam.

Nyilván nem fogja senkinek mondani honnan van a ruha

Meg vannak az elit szalonok de ott olcsón viszont nem úszod meg.

Tisztelet azoknak a szalonosoknak akik nem ezeket az utánzatokat árulják.

Ha érdekel én hol vettem a ruhám és ha össze szeretnéd hasonlitani irj nekem privátot.

2013. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én már túl vagyok a mizérián. Jártam a Tiffanyban, a Dreams-ben, a Royalban, a Lady Nicolban, meg még egy helyen, aminek nem tudom a nevét,de mindegy is, a lényeg az, hogy ne ítélj a katalógus alapján. Menj be, kérd ki az ott dolgozók véleményét, hogy a Te alkatodhoz igazán mi illene, egyeztesd a saját elképzeléseiddel, és próbálj fel több típust. Miután megvan, hogy milyen fazont szeretnél, látogass el minél több helyre, lehetőleg egymást követő nap, esetleg egy napra tömörítve (így elkerülve annak lehetőségét, hogy a neked tetsző ruhát valaki előtted lefoglalja), és keresd meg az igazán hozzád illőt, amibe beleszeretsz. Hidd el, rajtad sokkal szebben állnak majd azok a ruhák, mint ahogy a katalógusban láthattad. A továbbiak már csak a pénztárcád vastagságán múlnak. :)

2013. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a tanácsokat, remélem nekem is sikerül túlesnem ezen a "mizérián" :D

2013. szept. 29. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!