Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol kapok kb...

Budapesten hol kapok kb 39-40-es vastag lábra magassarkú hosszúszárú csizmát?

Figyelt kérdés
...Ez nem nyavalygás, a bokám okés, de a vádlim zűrösebb, de egy ideje nem találok legalább térd alatt olyan 5 centiig felérő csizmát, pedig az utóbbi években véknyult a lábam Ha tudtok körülbelüli árkategóriát és helyet, szívesen várom! Köszi előre is :)

2013. szept. 17. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

deichmann

14000

2013. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azok nem jók rám, legalább 10 félét felpróbáltam náluk. Csak a bokáig érők jönnek fel :/
2013. szept. 17. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyire vastag (cm)?
2013. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A legvastagabb résznél vagy 48 centi :O Most mértem le :D
2013. szept. 18. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Aú. Az tényleg nem semmi. Én a 36-os vádlimra se lelek nőies, magassarkú csizmát (mellé 36-os a lábam is). Mindig csak max. félig jönnek fel, vagy olyan szorosak, hogy egy lépést se tudok menni bennük.
2013. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó hát igen, pedig a többi részem nagyjából normális, enyhén molett xD Hát ez van :(
2013. szept. 19. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!