Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyolcadikos bankettre milyen...

Nyolcadikos bankettre milyen ruhát illik felvenni?

Figyelt kérdés
A gond az ,hogy nagyi gagyi lesz a bankett és szerintem nyolcadikban hülyeség is de az osztályfőnökünk ragaszkodik hozzá ,hogy meglegyen tartva. Akkor milyen ruhába menjek ? Ceruza szoknya és egy elegánsabb felső? Vagy miben? Szerintetek?

2013. szept. 21. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem most volt a bankett júniusban. Mi nem öltöztünk ki, egy fekete farmer és egy elegánsabb fehér felső volt rajtam, magassarkúval. Szoknyában senki sem volt. De mikor facen néztem az ismerősök képeit, akkor szembesültem vele, hogy az ő bankettjeiken MINDENKI miniruhában volt... ahány osztály, annyi szokás. Egyébként szerintem nem felesleges a bankett, csak nem kell ennyire kiöltözni. Mi így is jól éreztük magunkat, és még kényelmes is volt (eltekintve attól, hogy annyira fájt már a végére a lábam, hogy mezítláb kellett táncoljak a végére :'D).
2013. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2013. szept. 21. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is idén lesz a bankett,nálunk kiöltözés lesz,én valami színesebb koktélruhára gondoltam.
2013. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!