Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan csizmát szeretnék...

Olyan csizmát szeretnék venni, ami lapos sarkú, hosszú szárú, velúr-bőr anyagú, térd fölöttig ér és a szárán van megkötő, hogy masnit tudjak rá kötni. Van valakinek ilyen képe?

Figyelt kérdés
Nem találok ilyen csizmáról képet, hogy így menjek be egy boltba hogy tudják, miről beszélek.Elküldené nekem?
2013. okt. 5. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész és elmondod, hogy milyet szeretnél. De egyébként ha pesti vagy a józsefvàrosin, vagy szinte bármelyik kínaiban kapsz ilyet. Nekem is ilyenem van masni nincs rajta mert nekem az nen tetszett, de volt olyannis.
2013. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi * olyan is. Amúgy 4és 6 ezer között vannak
2013. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Létezik még a Józsefvárosi piac? Hááát megnézem, remélem ez nem olyan régi divatú cipő, hogy ne áruljanak ilyet :)


Köszönöm a válaszod :)

2013. okt. 5. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


ilyenre gondolsz?

2013. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
majdnem, de nem egészen... Amilyenre vágyom, annak lehajtható a szára felső része és vastagabb velúr szalag van rajta, amit megköthetsz masninak... Bár találnék egy képet, pedig sok lányon láttam ilyet, interneten semmi nyoma :( Sem nagyobb cipőboltokban :(
2013. okt. 6. 01:45
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugati aluljáróban vannak ilyesmi csizmák! :)
2013. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!