Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyméretű és nem túl drága...

Nagyméretű és nem túl drága melltartót árusító boltot tud ajánlani valaki Budapesten?

Figyelt kérdés

Tud valaki Budapesten viszonylag olcsó (4000-8000 Ft), nagy méretű 85E, 90E melltartót árusító boltot?

Régebben volt egy a Bajcsy-Zsilinszky úton, az Arany János és a Nyugati metrómegállók között. A nevét nem tudom, két hölgy szolgált ki, egy idősebb és egy fiatalabb, de sajnos mint megtudtam, bezártak. A Valentin fehérneműt ne írjátok, jártam ott, van is méret, de nekem eléggé borsosak az áraik (10-15ezer). Jobb lenne valami olcsóbb. Webshop is végső megoldás lenne. Elsősorban olyan üzlet érdekel, ahol valóban fel is próbálható a melltartó vásárlás előtt.



2013. okt. 7. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az óbudai Stop Shopban van egy Felina outlet bolt. Ott 5-6000 Ft-ért vehetsz Felinákat. Sztem te fogsz kapni magadnak ott méretet, én sajnos nem mindig találok választékot 85H-ban, de E kosár körül sztem van nekik.
2013. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És nézd meg a Marks & Spencert! Most voltam ott és végre itthon is árulják a nagykosaras fehérneműiket. GG kosárig vannak, ami nekem jó is lett pedig H kosarast szoktam venni.
2013. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!