Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki nem tud ja hogy a new...

Valaki nem tud ja hogy a new yorkerben mostanában vannak-e nagy akciók?

Figyelt kérdés

oylasmikre gondolok, mikor nagy nagy leárazások vannak, és narancssárga cimkével vannak az árak néhány cuccon...

tavaly télen, pl így vettem egy tök jó cicanacit 300ftérrt!

cipőket is szoktak akciózni így?


2013. okt. 15. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsen. Nem ilyenkor szokott lenni leárazás. Minden bolt a téli kollekciója közepén tart. Learázások akkor vannak, amikor már megy ki a téli kollekció, de még nem jött a tavaszi. Pár hónapot még várnod kell rá. Amúgy miért nem vásároltál a hétvégén? Glamour napok voltak, vásárolhattál volna olcsón a new yorkerben.
2013. okt. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon akciók ilyenkor? Hát... Nem vagyok egy nagy vásárlós, de azért azt én is tudom, hogy ilyenkor nagy akció biztos, hogy nincs sehol, főleg nem a New Yorkerben. Most jött be az őszi-téli kollekció, a nyárit már rég kiárusították. Pont, hogy ilyenkor a legdrágább minden. Pont azért volt glamour napok most.
2013. okt. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami maradt a nyári kollekcióból, azt árulják. Póló pl 290 ft-ért, 890-ért. Láttam farmerokat is, 1490-ért. De már nincs nagy választék.
2013. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!