Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek illik ez ballagásra?

Szerintetek illik ez ballagásra?

Figyelt kérdés

Igen, előre gondolkodok.... :)

Ruhám:

[link]

Ugyanilyen lesz, pánt nélkül, és felül fehér, alul fekete. (Én leszek a ballagó)


Cipő:

[link]


Köszi a válaszokat! :)

14/L



2013. okt. 23. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A cipő tetszik, de a ruha olyan kismamás...
2013. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ez a cipő szerintem nem túl ünnepi és nem is való még egy 14 éves kislánynak.
2013. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha már megvan, akkor minek mondjunk véleményt? :)


A ruha még elmegy, de a cipő borzasztó a szegecsek miatt. Motoros bakancs nem lenne jobb egy ilyen kemény csajnak?

2013. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a szett egy nagy NEM. Ballagásra nem illik.


Egyrészt mert a ruha egy nyári kis semmiség, plusz pántnélülit nem illik ilyen alkalomra.

Másrészt a cipő teljesen elüt a szettől és amúgy is egy vadabb, nem ünnepi darab (arról már nem is beszélve, hogy tényleg túl magas egy 14 évesnek).

2013. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem ez ilyen nyári ruha és nem ballagási, nektek nincs egyenruha, vagy nem szabják meg h miben kell menni ballagásra?
2013. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem illik, a cipő teljesen más stílusú mint a ruha, egyrészt, másrészt meg ballagaásra nem veszünk fel pánt nélküli felső részű ruhát, iskolából ballagsz, nem buliba mész.
2013. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de a ruhát nem közösen döntitek el a többiekkel?:o legalábbis nálunk így van. a cipő tetszik:D
2013. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a ruha, bár a pánttal együtt jobb lenne. Nem tudom mi a bajuk van vele, van aki ballagáson a seggét mellét kipakolja és úgy megy, ez a ruha meg lenge, de mégse olyan hogy felvennéd egy átlagos napra. (: a Cipőt nem tölti be.. :/
2014. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!