Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk-lányok! Furcsának találná...

Fiúk-lányok! Furcsának találnátok, ha egy lányon csokornyakkendőt, ne adj' Isten nyakkendőt látnátok?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszettek a csokornyakkendők, és jól állnak szerencsére. Ilyesmi darabokra gondoltam: [link] [link]

A nyakkendő is tetszik, persze az már elég maszkulin hatású, de mit gondolnátok, ha egy hétköznapi ruhát ezzel dobnék föl? :D

16/l


2013. nov. 2. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ezek egyáltalán nem férfiasak.
2013. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy rossz, de biztosan nagyon szokatlan lenne, ha szembejönnél velem az utcán csokornyakkendőben.

Ez mondjuk attól is függ, hogy te hogyan nézel ki benne, mert biztosan van, akinek lány létére nagyon jól áll.

De szerintem a közvélemény nem vélekedne pozitívan.

2013. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Inkább nőiesen nézz ki.
2013. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még jöhetnek. :)
2013. nov. 2. 20:44
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha hasonlóan festesz benne, mint ezek a lányok, akkor arra gondolnék, hogy dejó, van stílusa és egyedi.
2013. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Láttam már pincérlányt, akin blúz + miniszoknya + pincérkötény

+ csokornyakkendő volt, és - meglepő, de nőies volt az összhatás.

Meg tengerjáró hajókon szoktak lenni ezek a kabarétáncos nők, ez a klasszikus dressz+szmoking+kalap+csokornyakkendő stílus, az is csinos.

De ennek ellenére hétköznapi viseletként egy nőn nehezen tudom elképzelni.

26/F

2013. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Furcsának furcsa a rendes csokornyakkendő, de ha megvan hozzá az önbizalmad, hogy jól nézz ki vele, akkor hordjad nyugodtan:)

ezek közül néhány meg nem is igazán csokornyakkendő, hanem csak egy szimpla masni:)

2013. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
ebben szerinten semmi feltünô nincs:D jól nèz ki ès lányos. annyi, hogy hordani tudni kell, de szerintem neked nem lesz gond ezzel:)
2013. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%

Javitsatok ki en ugy tudom,hogy ez a leg ferfiasabb ruhadarab a ferfi ruhatarban es azt hiszem ezen van a hangsuly a ferfi ruhatarban!!!

De ha ezek utan ezt egy non latnam,hat elegge elgondolkoznek rajta,hogy egy leszbikus domina klubbol eresztettek,vagy az agyaban van valami gond!

Masfelol meg jo lenne talan tobb ruhat nem lenyulni a fiuktol!

Meg azt is megerjuk ha ez igy folytatodik,hogy a ruhaosztalyon nem kell majd kiirni,hogy noi vagy ferfi reszleg!

Es itt ezen van a hangsuly ezek szerint en is felvehetek noi ruhat batran mert igy 1-1 !

A kerdesedre kerdessel is valaszolhatnek,te mit szolnal hozza ha engem latnal fiu letemre szoknyaba,harisnyaba az utcan?

2013. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nekem tetszenek ezek a csokornyakkendők, masnik, biztosan hordani fogom majd őket, mondjuk tényleg nem pont egy hétköznapon kéne... :D

Kedve utolsó válaszoló: úgy gondolom, nincs igazad, de nem baj. Mint írtam, ez egy stílus, ami kifejezetten nőknek lett kitalálva - le is írtam a fogalmat: maszkulin.

De nyilván nem venném fel egyszerre a csokornyakkendőt valami bő nadrággal, kalappal, mellénnyel meg férfias cipővel...

Nyolcadikos ballagáson az egyenruhánk például magas derekú szoknya volt blúzzal és nyakkendővel - nem volt férfias egyáltalán, bár erről a szoknya is "tehet". :)

2013. nov. 7. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!