Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez igy hogy nez ki? Nektek...

Ez igy hogy nez ki? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


Ha esetleg a kepen annyira nem latszodna: okkersarga vastag harisnya (nem kotott); sotetkek velur bakancs; derekig ero szoknya.

A felso most nem lenyeg.

Az lenne a kerdesem, hogy nektek ez a stilus tetszik? Felvennetek szoknyat bakanccsal?



2013. nov. 4. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy neked tetszik-e és jól érzed-e magad benne.

Én nem hiszem, hogy felvenném. Egyrészt mert maga a bakancs nem tetszik, mármint vannak nőiesek, azok még csak-csak, de a többi nem. Ráadásul velúr, az meg méginkább nem. Harisnya színe nem tetszik, nem szeretem az ilyen " színes" harisnyákat, ink. fekete, sötétbarna, vagy ilyen semleges színűek tetszenek, persze a fehérről szó sem lehet. A szoknyával annyi a bajom, hogy vékony anyagúnak tűnik és vastagabb dolgokhoz meg ilyenekhez nem való nyárias szoknya, de bocs ha tévedek. A színével nincs baj, a fazonja neked sajnos nem előnyös. Ennyi.

2013. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hogy erted, hogy nekem nem elonyos?

Koszonom, hogy leirtad a velemenyed. :)

2013. nov. 4. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vélekedek, mint az első.

Ez a szoknya előnytelen a vékony lábadhoz (még jobban kihangsúlyozza a lábad vékonyságát, miközben a derekadat vastagítja), rossz helyen (is) vág el (ha egy kicsit hosszabb lenne, jobban nézne ki).


Bakancsot én biztos nem vennék fel szoknyához, de csak azért, mert 1) nem vagyok tini, 2) alacsony is vagyok és még jobban összenyomna, de ha megvan hozzá a magasságod, és fiatal vagy, nyugodtan.


A színek: nem az én világom, sárgát sose vennék fel harisnyában illetve túl matchy-matchy az egész az összeállítás (az, hogy a cipő színe egyezik a szoknyával, az öv a harisnyával).

2013. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

172 cm magas vagyok, viszonylag azert magas. 17 eves, szoval fiatal is. ;)

Igy akkor gaz a bakancs szoknyaval? Nem tudom miert, nekem valamiert tetszik, de azert nem akarok nevetsegesnek tunni.

Az ov barna, nem latszik sajnos, bar valoban elegge okkerre hajaz. :)


Es ha mondjuk ezt a "rikito" szint lecserelnem egy melybordo harisnyara, a szoknyat pedig egy kotott, szurke, szoknyara?

2013. nov. 4. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz a magassághoz simán megy a bakancs/szoknya. ;)


Egyébként bordó és a sötétkék nagyon jó együtt, de a szürke a bordóval már kevésbé, főleg, ha világosszürke. Ha antracit, úgy oké lehet.


Amúgy nincs más színű bakancsod? Egy sötétkék velúrt elég nehéz úgy kombinálni, hogy ne legyen túl sok.

2013. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a szoknya vilagos szurke.

ninc sajnos masmilyen bakancsom.

2013. nov. 4. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel,mert eleve nem hordok szoknyát.De ha neked tetszik nyugodtan hord így,nem gáz.
2013. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy nem előnyös, hogy vagy nem vékony a derekad, vagy szélesít a szoknya. Sajnos az ilyen szoknyák, amik derékig felmennek csak a nagyon vékony derekú lányoknak állnak jól, mert ezek tökéletesen felveszik a test formáját. Ezt nem rosszindulatból mondom, mert én sem veszek fel ilyet, mivel nincs olyan vékony derekam és röhejesen néznék ki, és akármilyen bunkónak tűnik röhejesnek tartom azokat, akik felveszik annak ellenére, hogy nincs hozzá meg az alkatuk. Nekem is van derékig felmenő szoknyám, de nem tűröm bele a felsőt! A bakancsot 17 évesként nyugodtan felveheted,meg amúgy később is, mindenkinek más a stílusa. Mikor 17 voltam én sokkal extrémebb és sokkal színesebb dolgokat is felvettem, sőt akkor meg voltam győződve, hogy az úgy szuper, persze ma már másképp vélekedem:) De épp ez a jó benne. Szerintem a bordó harisnyát szürke szoknyával és kék bakanccsal ne vedd fel, mert nem passzol is egymáshoz. Amúgy a harisnya színe az ami elronthatja a dolgokat. A szürke szoknya mehet a kék bakanccsal, csak akkor vagy sötétkék harisnyát vegyél fel, vagy olyan szürkét amilyen a szoknya, vagy feketét mert az mindenhez megy és egy színben passzoló felsőt. Sokan azt gondolják, hogy minél több dolog van rajtuk, minél több színt kombinálnak annál egyedibbek, pedig már az ízléstelenség határát súrolják, az egyszerűség sokszor több:)
2013. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. :) Én ehelyett a szoknya helyett egy fekete, bővebb, ,,pörgős" bőrszoknyát vennék fel, egy ilyesmi bakanccsal: [link]
2013. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Amugy arra gondoltam, es az altalad leirtak alapjan ugy veszem ki, hogy te is, kedves elso valaszolo, hogy ha nem turom be a felsot a szoknyaba, akkor nem szelesiti a csipot optikailag, es igy nem nezne ki nevetsegesen a nagy, szelesre nott csipom :)

En ugy szoktam oltozni, hogy max. 3 szin legyen rajtam- Anya olvasta regen egy ujsagban, hogy ez a max, ami meg elfogadhato. Ezt mindig tartom.


Szerintem veszek egy vastag fekete harisnyat a kotott szoknyahoz, es egy szolidabb-talan melybordot a sotetkekhez.


Kedves utolso valaszolo. Koszonom a linket, de a legkozelebbi cipovasarlasom, beruhazasom egy hosszu szaru csizma lesz. :)

2013. nov. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!