Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha már ilyenkor a télikab...

Gáz, ha már ilyenkor a télikabátomat veszem fel? Ti milyen kabátban jártok mostanában?

Figyelt kérdés

Reggel már 10 fok alatt van, meg este is, amikor megyek haza.

Az átmeneti kabátom vastag pulcsival már kevés :( Így most a télikabátom alá csak vékony pulcsit vettem, és így pont jó. Csak nem tudom, mennyire gáz ilyen nagykabátot hordani már most.

Ehhez hasonló típus:

[link]



2013. nov. 11. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is télikabátot hordok már.

Persze nem a legvastagabbat, de átmeneti kabátban már megfagynék. Csizmát és sapkát is húztam ma már :)

2013. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ez kérdés egyáltalán. Azt veszel fel amit akarsz, ha fázol akkor nyilván a téli kabát a megfelelő, ha nem akkor akár kabát nélkül is járkálhatsz. Miért lenne bármi is gáz?
2013. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Solitude válasza:
Én szövetkabátban járok már egy hónapja. mert reggel amikor indulok még hideg van. Délután ha kisüt a nap, akkor a kezembe fogom. De szerintem ez a veszély már nem fog fenyegetni, mert nem nagyon lesznek már melegebb napok. Mindjárt december... miért lenne gáz a télikabát?
2013. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!


Én azt mondom, hogy úgy öltözködj, hogy ne fázz, és jól érzed magad. Ha neked ilyenkor már a téli kabátra van szükséged, akkor hordd azt. Ez a kabát egyébként így novbember elején már ideális.


Ami engem illet, én évek óta bőrkabátokat hordok. Van egy "sima", de olyan is, ami belül bélelt.

2013. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű széldzseki és alá egy vastagabb pulóver nekem elég. Én javarészt busszal, meg autóval járok dolgozni sajnos elég hülye a beosztásom és nagykabátban utálok utazni mert rám melegszik és akkor mindig megfázok. Plusz csaj létemre nem az a fázós fajta vagyok én még 15 fokba is egy pulóverben járok igaz vastagabb de simán elég szokott lenni. Téli kabátot én akkor veszem elő ha tudom hogy 10 percnél hosszabb sétára indulok és esik az eső vagy már olyan 5 fok körül van. De a munkahelyemen kimenni a parkolóba vagy a buszmegállóba ami 3 perc arra az időre felesleges nekem a télikabát. Jó ha úgyvan felveszem, de értelmetlennek tartom.
2013. nov. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én ma ilyen kabátban mentem dolgozni. Már szeptemberben is volt olyan nap hogy kellett

[link]

2013. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!