Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű felső illik egy...

Milyen színű felső illik egy királykék szoknyához?

Figyelt kérdés
Húgomék szalagavatón rokizni fognak. Csináltatott egy fehér pöttyös királykék szoknyát, amihez elvileg fekete harisnyát és fekete felsőt vettek volna fel, csakhogy időközben kiderült, hogy mégsem. A szoknya már megvan, ehhez a fekete eleve nem nagyon illett volna, de mi igen? (a fehér sajnos nem játszik, mert nem túl vékony a leányzó) Segítsetek, két nap múlva lesz a szalagavató, addig még be is kellene szerezni a felsőt hozzá...
2009. nov. 20. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
citrom, pink...nem tom mert árnyalt is számit, ezen tul nektek kell már látini h milyen, esetleg szürke, ezüst..nem tom msot elképzlni sajna azsoknyát:S a sznít
2009. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a szoknyát én se láttam még, mert anyukám csinálja, én meg messze lakom tőle. Csakhogy se neki, se a húgomnak nincs semmi érzéke az ilyenekhez (ha lenne, akkor tuti nem a királykéket választják, ahhoz nagyon nehéz bármit párosítani), viszont szeretem a húgom nagyon és szeretném, ha csini lenne. Azért tettem fel itt a kérdést, hátha kapok olyan választ, ami nekem esetleg nem jut eszembe, aztán majd továbbítom nekik, hogy ezeket nézzék a boltban (különben sajnos elég buta, ráadásul ízléstelen sztereotípiák közül fognak választani :( )
2009. nov. 20. 20:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, a lényeg lemaradt: küldjetek lécci minél több ötletet, mert az sokat segítene a vásárlásnál.
2009. nov. 20. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Piros!
2009. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

ne pirosat!

fehéret...tudom kövérít de ha olyan fazonú akkor csonos lehet..és leginkább ez a szín illik a szoknyához főleg ha fehér pöttyös....

vagy esetleg ezüst.

mindenképp valami egyszerűbb fazonú mert a szoknya így is "feltűnő".

2009. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen , visszagondolva tényleg az eszüt volt a legjobb ötlet tőlem is ...kérdés h szoknya anyaga milyen, fényes-e..bár gondolom nem...

amúgy alkat szempontjából midnegy, mert az éles átmenet kövérit, a kevésbé eltérő szin nem..meg ez inkább ruha szabástól függ sztem, nem színtől

2009. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A királykék nagyon feltűnő, élénk szín, tehát ha nem akarsz úgy kinézni, mint akit a 80- as évek retros korszakából küldtek, ne vegyél fel hozzá élénk színt.


Én feltűnő alsóhoz többnyire feketét, szürkét stb. veszek fel, ami nem feltűnő.


De az a tuti ha majd felpróbálod azt a szoknyát a felsőiddel. :) Érezni fogod, hogy jó- e pl. pirossal, pinkkel stb vagy nem.


Ági

2009. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ajaj.Làtom nem olvassàtok el,hogy mre kell.Igen régies retros idökre emlékeztetö!Szalagavato rocky tànc..

Szoval szerintem àltalàban a piros,sàrga menne hozzà,fehér temagad irtad kilöve.

2009. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A pink illene hozzá, nem olyan rikító, hanem kicsit babább rózsaszín, érted remélem. És mondjuk ehhez egy szürek, szürkéskék, v. királykék kendő a nyakába, amit elöl csomóba köt.: ) Az úgy jó lenne szerintem.
2009. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én mindenképpen fehérrel venném fel.
2009. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!