Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Heló. Bakancsos vagyok (skinhe...

Heló. Bakancsos vagyok (skinhead) és most kaptam egy nadrágot ami csőszárú. Eleve utálom az ilyet dehát ha már megvan elhordom szerintetek nem gáz az egy kicsit egy 10 soros acélbetkóshoz?

Figyelt kérdés
nemtudom szerintem egy skinheadnak elég b*zis egy csőgatya de sajnos muszály elhordani..végülis k**va kényelmes gumis naci csak elégé csőszárú :/

2013. dec. 20. 20:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
egy igazi skinhead nem csipogna ezen a szar oldalon, szóval max valami kis kamuskinhead lehetsz aki azt hiszi menő dolog
2013. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát a 80as években a punkok hordtak szűk gatyát, de látatlanban többet nem tudok mondani.
2013. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki, aki a kinézetével próbál személyiséghez jutni, és birkaként azonosulni valamivel, aztán a csőgatyájáról picsog, az egy iszonyatos lúzer. Gatyától függetlenül.
2013. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nem vagyok kamuskinhead nem ismersz nem mondj úgy véleményt
2013. dec. 20. 20:26
 5/23 anonim ***** válasza:

Te csak wannabe skinhead vagy maximum.Egyszer úgy összevernek csőgatyástól,hogy többé nem kelsz fel...

Nem értem minek erőlteted...hülyék mennek el ebbe az irányba...Inkább egyedi legyél,ne birka...

2013. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha meg keményebb akarsz lenni,akkor thai box és jiu jitsu...
2013. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
kempozok és karatézok...nem akarok keményebb lenni
2013. dec. 20. 21:01
 8/23 A kérdező kommentje:
sokan próbálkoztak de nem sokaknak sikerült engem megverni..
2013. dec. 20. 21:02
 9/23 anonim ***** válasza:
majd jön valaki aki boxol pár éve és hidd el semmire nem fogsz menni a kempoval:)
2013. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

vertem már meg pár boxolót tudod nem a sport,harcművészet a lényeg hanem hogy ki és hogyan gyakorolja erről enyit :)

én is bokszoltam de nem a legjobb volt nekem

2013. dec. 20. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!