Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek érdemes hosszu...

Szerintetek érdemes hosszu kabátot venni?

Figyelt kérdés
Most tetszik egy combközépig érő karcsusitott kabát.Mit gondoltok érdemes lenne olyat vennem? Mert én eddig is meg voltam a derékig érő kabátommal,és azt tovább is tudom használni,mit a hosszabikat.De hát ez most a divat,és tetszik is. meg hát sokat biciklizek,és nem tudom aggatna-e?mert csak pár hónap a tél,de a derékig érőbe lehet jobban fázik a hátam,mint amabba fázna.

2014. jan. 2. 10:40
 1/3 anonim válasza:
Szerintem vannak szépek!De valahogy úgy vagyok vele hogy a derékig érő kabátok szebbek.Ám ha az egészséged a fontosabb akkor választ télen a hosszút lehet találni abból is igen szép darabokat. :)
2014. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A combközépig érő kabát lehet neked az, de egyébként nem számít hosszúnak. A földig érő az hosszú.

A combközépig érő teljesen átlagos télikabát méret.


"aggatna"?

Hol mondják így?

Ha nem tudod viselni, nyilván zavarhat. Ha nem kigombolva hordod, beakadni nem fog.

2014. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Itt az egyik ami tetszik:

[link]

És a másik:

[link]

2014. jan. 2. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!