Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok, nok! Hogyan kell...

Lanyok, nok! Hogyan kell helyesen felvenni a kosaras melltartokat? (nem tudom mert most kaptam eloszor ilyet) el kell benne igazitani a mellet? Vagy mi?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mi nem megy? : D a bekapcsolás? próbáld úgy hogy elől bekapcsolod és elforgatod hátraés úgy húzod fel a pántokat
2014. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy picit el kell igazítani, úgy, hogy minden benne legyen, alul, felül, és a hónaljad felőli rész is! A vízszintes pánt hátul maradjon vízszintes pár óra után is, ha felcsúszik kisebb kell (szám). Ha a melled bármelyik része kilóg a kosárból, nagyobb kosárméret kell (betű). Ha a merevítő nem fekszik fel középen a mellkasodra, szintén nagyobb kosárméret kell. Én azt szeretem ha stabilan tart, tudok trambulinozni is anélkül hogy leszorítanám, de van aki nem szereti ha annyira szoros, ez már ízlés kérdése.
2014. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elöl bekapcsolod, megfordítod, pánt fel, beleigazítod.
2014. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszii masodik valaszolo :))
2014. jan. 9. 13:17
 5/12 A kérdező kommentje:
Elsoo, neked nem megy az iras??? Elobb tanulj meg irni utanavalaszolj!!!!
2014. jan. 9. 13:19
 6/12 anonim válasza:
mit írt rosszul az első? :D
2014. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azért én a te helyesírásod se tenném kirakatba. :D


Bekapcsolod elöl, megfordítod, beleigazítod a cicid, megigazítod a pántokat. Anyukád nincs, akivel ezt megbeszélnéd vagy sose láttad felvenni melltartót?

2014. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Felrakom a vállamra, majd hátranyúlok és hátul bekapcsolom. Fiatal vagy, még kell hogy ennyire hajlékony legyél.

Ha nem megy így, akkor ahogy írták; bekapcsolod elől majd hátrafordítod.

Sokat nem nagyon kell igazgatni, csak épp egy picit. Ha már úgy kell beleigazgatni a melled, mert nem úgy állnak a dolgok ahogy kéne, az már régen rossz. 5 perc múlva úgy is rosszul fog állni, és akkor nem tart semmit.

Neked mi nem ment?

2014. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kepzeld ha nem elnel meg mindig az oskorban akkor tudnad h azert irok igy mert ilyen a billentyuzetem...
2014. jan. 19. 23:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Nah, okoska kérdező, sikerült-e már felvenni azt a melltartót?
2014. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!