Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha egy kicsit nagyobb...

Gáz ha egy kicsit nagyobb melltartó?

Figyelt kérdés
Nagyon szélesek a bordáim, viszont kis melleim vannak. Csak a 85-ös jó, de abból meg csak B kosaras van mindenhol, úgyhogy egy kicsit nagy a kosara. Ez nagyon gáz?

2014. jan. 11. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire üt el?Pólón keresztül látszik?:)
2014. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pólón keresztül nemigán, de akkor is elég zavaró.

De annyira utálom ezt a nem létező méretemet. Pláne, hogy teljesen aszimmetrikusak a melleim, kicsik is, nagyon utálom ..

2014. jan. 11. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Eláll a melltartó? Mert az sajna eléggé látszik:s
2014. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Takkóban rám is van méret, szerintem neked is lesz.

Nagyobb kosarasat nem kéne hordanod, mert az kb egyenlő a nullával. Nem tartja a melled.

2014. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem is nagyon van mit tartania, az a baj :D Csak az kéne, hogy valamennyire jól nézzen ki. Csak most kidobtam 4 ezer ft-ot, mert nem akartam ott felpróbálni :D

De a Takkóban még megnézem, ha legközelebb arra járok, innen elég messze van sajnos.

2014. jan. 11. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak random rákattintottam némelyikre, de mindegyik kapható 85/A méretben... [link]
2014. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Interneten én is találtam, köszönöm az oldalt viszont, mert itt jobbak vannak :) Csak egyrészt nekem ez most drága sajnos, másrészt legközelebb csak úgy veszek, hogy fel is próbáltam.
2014. jan. 12. 03:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!