Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennek a melltartó fajtának...

Ennek a melltartó fajtának van valami neve? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

[link]


nincs benne semmi drót


2014. jan. 12. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Jujj, ez nekem nem tetszik. Csúnyácska. Egyébként nem tudom a nevét, és remek dolog hogy nem drótos :)
2014. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezeknek a nagyon kicsi kosaras, merevítő nélküli melltartóknak angolul training bra a nevük, amit a tinilányok hordanak amikor már felvennének valamit de a normál melltartó még nagy / szokatlan / kényelmetlen. Mondjuk általában nem ilyen csipkések, de én erre tippelek.
2014. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez normál felnőtt melltartó. egyet sikerült tök véletlen beszereznem, utolsó darab volt, és az én méretem is és borzasztó kényelmes! engem mindig zavartak a drótok, merevítők, mindig nyomnak, kényelmetlen számomra. ezért szeretnék ilyet, csak nem tudom hogyan keressek rá...
2014. jan. 12. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen: "non-wired bra". Az alakja szerint pedig "T-shirt bra".

Tehát egyben: "non wired t-shirt bra".

Pl.:

[link]

2014. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. jan. 12. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Még valami. Ha a szivacs is zavar, akkor + "non padded".
2014. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!