Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pufi kabát, de hol a határ a...

Pufi kabát, de hol a határ a pufiságban?

Figyelt kérdés

Vettem egy nagyon jó minőségű "snowboard" kabátot a hervisben, de sosem volt pufi kabátom, most viszont elhatároztam, hogy igenis veszek, nem érdekel más, mint hogy ne fázzak.


Elég szarul állok anyagilag, szóval egy kabátot vagy egy cipőt évekre veszek... De annyira pöffetegnek látom magam (bár a mintája tényleg jó), hogy félek kinevetnek majd az utcán, ha ebben járok.


Érzékeny az ízlésem, szeretek szépen öltözni, de hát vannak dolgok, amik turiban nem kaphatók, vagy csak én vagyo szerencsétlen. (Itt a cipőre és kabátra gondolok, ami egyszerre divatos és sportos.)


Szóval mit gondoltok a 4-6oson síkabátban vándorlókról? :D


2009. dec. 8. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Előszöris hány éves vagy? Én azt mondom,hogy ne foglalkozz a kinézetével, hacsak nem vészes és elviselhetetlen. Egy új kabátról van szó, fizettél érte és meleg, mi lehet a probléma? Én mondjuk nem voltam soha a pufikabátok híve, de mostmár felvenném, ha lenne az biztos, nem hiszem,hogy kinevetnek!


18 / L

2009. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

21 vagyok, de legyél szíves egy kérdésből ne ítélj meg. Nem vagyok merész alkat, ha valaki beszól inkább levegőnek nézem, mint visszaszólok, vagy kérdezek...


Nem ez a legfőbb kérdés, ami foglalkoztat, de ha már itt voltam, hát gondoltam megkérdezem, mert ennél sokkal értelmetlenebbnek tűnő kérdések is voltak már itt korombeliektől. :) Nem mindenki önálló, és nem mindenkinek vannak igazi barátai, akármilyen és akármit is tesz az életben.

Amúgy pont ezt írtam, hogy én sem vagyok híve a pufi kabátnak, de már lassan 1 éve olyan életmódot élek, hogy elengedhetetlen egy extra vízálló kabát. És ilyen szövetből, vagy bármilyen elegáns anyagból, nem létezik.

Szóval érdekelnének a vélemények, gondolatok.

2009. dec. 9. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudsz linkelni egy képet a kabátról? Mert így látatlanban nem tudok nyilatkozni. Van olyan pufi kabát ami még jól néz ki, de van ami kevésbé tetszetős.
2009. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
első vagyok és nem értem,hogy miért sértettelek meg.
2009. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ilysmi, csak lila fekete.

Nem sértődtem meg, csak megvédtem magam, h attól még, h 21 évesen ilyet kérdezek nem vagyok kőbalta...

2009. dec. 10. 11:18
 6/11 anonim ***** válasza:
dehát ez nemis poufi csak síkabát!:) tökjo sztem:)
2009. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez nem pufi O.o
2009. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valami szörnyű kabátra gondoltam:)De ez a kabát egyáltalán nem pufi és még jó is a szabása.Nekem tetszik.Szerintem nyugodtan hordhatod,nem fognak kinevetni.
2009. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaaaj, te isten. :D

Ez egy tök jó kabát, ránézésre meg télleg nem pufikabát, én szívesen hordanám, nekem tetszik.

Azt hittem, h vmi sokkal szörnyűbben néz ki, de ez jó. Nem értem mi a bajod vele.

2009. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez jó kabát és egyáltlán nem pufi. Vedd fel nyugodtan. :)
2009. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!