Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordja egy csomó csaj a...

Miért hordja egy csomó csaj a cicanacit nadrágnak? Hogy látni rendesen a seggük kirajzolodik durvan? Olyan mint egy harisnya szoknya nelkul felig feloltozve nem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 00:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szerintem is elèg gàz. Minimum egy fenèk alattig èrö felsö valô hozzà,különben mesztelennek hat.Fökènt barna,vagy test szinben.Màr làttam olyat is,az mèg durvàbb mint feketèben.
2014. febr. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
61%
Mert imádják a férfiak nézni a formás popókat a csajok meg szeretik ha nézik őket...
2014. febr. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
56%
Én például jelenleg csak abban érzem jól magam (babát várok, és nagy a hasam :D)
2014. febr. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, azért egy tunikát felvehetnél fölé.
2014. febr. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Azert mert szeretik mutogatni magukat!

Nekik lehet!...

De ha egy fiu azert vesz fel skinny farmert mert izmos jo laba,segge van a sporttol,mondjuk akkor az mar csak homerosz lehet!

Csak ebben a primitiv orszagban!

De a nyugatiakban nem amiknek nyaljuk a valagat,csak a jo tulajdonsagaikat nem vesszuk at!

2014. febr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
4-es veszek, mivel most csak ezeket hordom.
2014. febr. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ági 22 ***** válasza:
90%
Én olyat hordok eleve, ami nem átlátszó, illetve hosszabb felsővel viselem.
2014. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én olyat is láttam, hogy egy olyan lánynak a seggén, akinek amúgy sem túl előnyös a cicanaci még a két varrat/vonal is kirajzolódott. Mert még ha egy olyat vesz fel, ami nadrágot imitál, vagy nem ilyen harisnyás, de vonalas segg? Komolyan?
2014. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy primitív elállatiasodott világban élünk, ahol a kéjvágy áll mindenek mögött.
2014. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Ez érdekes, hogy itt mindig mindenki fikázza, de ha egy fiút megkérdezel, az tuti nem mondja azt, hogy szar..:D Persze az is fontos ehhez hogy tényleg azért legyen jó segge az illető lánynak, na meg ne hártyavékony anyagból legyen tényleg hanem olyanból ami ha előrehajol az ember, se látszik át. Amúgy én se tunikával hordom, hanem átlag felsővel, amit ha épp úgy van kedvem lehúzok és akkor teljesen takarja, vagy ha kicsit felcsúszik menet közben is csak negyede látszik ki a fenekemnek. Én szeretem így hordani akárki akármit is mond. :D De sosem átlátszó, vagy rikító, sima fekete maximum. És nincs redős fenekem sem:D
2014. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!