Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Reserved,...

Mi a véleményetek a Reserved, Tezenis, H&M és hasonló üzletekről? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eddig csak a H&M-ben és a New Yorkerben vásároltam, de változásra vágyom. Szerintetek melyek a legjobb boltok ár/értékben, és hol vannak nagyon jó akciók? :) Ajánlhattok is még! :)

2014. febr. 26. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek közül mindegyik üzlet olyan, hogy vannak tök jó cuccok és vannak nagyon béna, rossz minőségű darabok. Vannak drágák és olcsóbbak is egy üzleten belül.

Ezek közül az H&M-ben vásároltam a legtöbbet :)

Reserved-ben csak pár darabot vettem leárazáskor, mert szerintem drága, a minőséghez képest. New Yorkerben vannak olcsó cuccok, viszont a minősége nem a legjobb. Tezenis-ben még nem sokszor voltam.

Ami hasonló stílusú szerintem a Bershka, azt is megnézheted. Ott is vannak drágább és olcsóbb darabok is. Viszonylag gyakran van leárazás. De talán még ott egész jó minőséget lehet kapni.

Tally Weijl is hasonló stílus. Talán az a legolcsóbb ezek közül, de ott is vannak drágább darabok is.

2014. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Reserved-öt nagyon szerettem pár évvel ezelőtt, akkor viszonylag minőségi anyagokból készültek a ruhák, bár nem voltak olcsóak, de megérte annyit kiadni értük. Most ez sokat változott. Próbáltam néhány ruhát mostanában, de soknak egyszerűen annyira gagyi volt az anyaga, hogy meglepődtem, ehhez képest pedig indokolatlanul drága, a szabásukról nem beszélve.

A Tezenisben kényelmes pamut franciabugyikat szoktam vásárolni sportoláshoz vagy itthonra, illetve van néhány pizsamám onnan. A fehérneműkkel nem volt problémám, viszont a pizsamák pár mosás után kinyúltak. Annyi pénzért leárazáson veszek inkább a Women's Secretben pizsiket.

A H&M-ben nagy a választék, vannak olcsóbb és drága ruhák, és vannak nagyon gagyi minőségű és jó minőségűek is. Az ár nem feltétlen tükrözi a minőséget, de általában a drágább ruháknál rögtön látod a különbséget már az anyaghasználatnál. Például egy kasmír pulcsi 15 ezertől kezdődik. Szoktam ott vásárolni, télen nagyon szép elegáns szoknyákat és blúzokat vettem, nem 2 ft-ba kerültek, viszont biztos, hogy sokáig bírni fogják.

A New Yorkerről a véleményem katasztrofális, régebben vettem ott pár darabot, de pár használat után kinyúlt, kilyukadt, a varrásnál kiszakadt. A személyzet bunkóságáról nem is beszélek. Igaz, hogy viszonylag olcsó, viszont ennyi pénzért a ruháit még a H&M legolcsóbb darabjai is verik.

Tally Weil-es ruhák anyaga szintén katasztrofális, egy ideje már ott sem veszek semmit. Utoljára egy farmert vettem, nagyon jó volt a szabása, egyszer kimostam és 2 árnyalattal világosabb lett, annak ellenére, hogy nem egy sötét farmerről volt szó. Kb. 4x mostan ki és már nem tudtam használni, olyan lett a színe. A felsőik össze vissza nyúlnak és lyukadnak.

Stradivarius, Bershka valamivel jobb minőség, kicsit drágább is, de itt is szerintem ki kell fogni a jó darabokat. Ritkán szoktam itt vásárolni, mert azt az árkategóriájú ruhát, ami ott tetszik, szebb szabásban meg tudom venni a Mangoban vagy a Zarában.


Akciók mindenhol vannak, a Zarában vettem 2 ezer forintért nagyon jó rövid ujjú felsőket, 3 ezerért szoknyát, 4 ezerért nadrágot.

2014. febr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
H&M-et és Reservedet szeretem. Csak nagyon jól meg kell nézni, mit veszel meg mennyiért (nézd meg az anyagot az árhoz képest - kb. ahogy az előző is írta). Szívem szerint lehúznám a Tallyt is és az Orsayt is, mert szerintem nagyon vékony és könnyen kiszakadó, szar anyagokból készülnek a cuccok, az áraikhoz képest. Tezenisben csak harisnyát vettem. Mango és Zara. Szerintem nagyon drága üzletek, a basic cuccok közül nem mind éri meg a pénzt (ahogy persze a többi részlegen is vannak ilyenek), de többségében jó minőségű, tartós anyagokból készülnek a holmik. Bershka, Stradi kicsit olcsóbb, de itt is jó (jobb) minőségű rucikat kapsz. Ki kell fogni.
2014. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!