Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 100 % poliészter anyagból...

100 % poliészter anyagból készült ruha milyen viselet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy könnyen bele lehet-e izzadni, és milyen vasalni?
2014. febr. 26. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

poli= műanyag

A pet-palackokat aprítják és műszálat csinálnak belőle, abból pedig ruhát. Szóval a műanyag.

Míg a pamutba nem izzadni bele, addig ebbe tuti.

Vasalni meg nem nagyon lehet, esetleg csak alacsony hőfokon, mert megolvad.

2014. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Műszál és műszál között ég és föld a különbség. A pamutba is kiválóan bele lehet izzadni, csak az még magába is szívja és nagyon lassan szárad. A polár / termó pulcsik pl 100% poliészterek, ezt mondjuk nem kell vasalni és nyilván télen hordják.
2014. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Én nem szeretem, belelehet izzadni, ugyanakkor a meleget nem tartja, megráz, ha leveszem...
2014. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kate76 válasza:
81%
Például egy technikai póló (100% poliészter) nagyon hasznos tud lenni. Amíg pamut póló és pamut pulóver kombinációban kocogtam egy alapos leizzadásig, addig a végén a póló csurom víz volt és a bőröm is nedves. Miután váltottam poliészter pólóra és tapadós pamut pulóverre, azóta a póló belső felülete száraz marad a bőrömmel együtt; a pulóver pedig csak enyhén nedves, mert a testhő szárítja. Hideg miatt egy alkalommal még egy réteg pamut felsőt vettem fel, ami már sok lett. A póló és a bőröm nedves lett a pulóver meg nagyon vizes.
2015. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!