Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kerdesem, hogy egy alacsony...

Andi b kérdése:

A kerdesem, hogy egy alacsony lanynak, mint en (155 cm) melyik menyasszonyi ruhatipus allna jobban, a bali ruha vagy a sello fazonu? Mar probalgattam, de nem igazan tudom eldonteni, melyik illik jobban. Mi a helyes dontes a magassagomat illetoen?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 03:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

én sajnos nem vagyok ebben nagy szakértő, szóval nem tudom mennyire lesz jó a válaszom.

én éppen az hogy eléggé magas vagyok (181 cm) és anno amikor szalagavatóra készülődtem és ügye mentem ruhát beszerezni nekem az összes ruhaszalonban sellő fazonú esküvői ruhát akartak rám adni, hogy az nekem mennyire jól fog állni mert magas és vékony vagyok.

de ahogy ott néztem a többieket, az alacsonyabb lányokra mind magasabb derekú (mell alatti) ruhákat adtak. és jól is állt nekik nagyon

persze ez függ az alakodtól is meg minden, de én a báli ruha típust mondanám.

remélem nem mondtam nagy hülyeséget :)

2014. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt mondják, hogy a nagy, báli ruhák összenyomják az embert, ezért alacsonyaknak nem a legjobb választás. De egy típuson belül is olyan sok fajta ruha van, hogy szerintem nem lehet ezt sem kizárni, hogy jó lesz.

Ha már próbálgattál, akkor szerintem azt válaszd, amelyikben a legszebbnek látod magad a tükörben, függetlenül attól, hogy milyen fazon. :)

2014. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, a széles ruha szélesít, míg az alakot kiemelő, testhez simuló nyújt (már ha vékony vagy). Szóval ez mondjuk alkattól is függ, hogy mi áll jól, nem csak a magasságtól.
2014. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vékony vagy mellé, akkor lehet egy kisebb abroncsos báli fazon. A sellő a magas vékony lányokon áll jól (feltéve ha nem akarnak táncolni a lagzin).
2014. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egy kisebb abroncs is elég.

Vigyél magaddal valakit próbára, aki tényleg segít.

2014. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen mellé az alkatod?


Én alacsony, vékony, körte vagyok. Nekem például az A-vonalú, felül magasabban záródó, hátat "villantó" ruhák állnak a legjobban, mivel mellem semmi, de a hátam, vállam szép, csípőm pedig széles.


Az fix, hogy a nagyon széles abroncsú és a pántnélküli ruhák nem szerencsések az alacsonyaknak, mert szélesít és összenyom.


A vékony pánt előnyös, mert nyújt.

Ha nagyobb a melled, akkor szerencsés, ha V-kivágásút választasz, mert az is tovább hosszítja az alakodat.

2014. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen az alkatod?


Báli semmiképp, esetleg sellő, ha a magasság ellenére azért hosszabbak a lábaid. Leginkább A vonalú ruhában gondolkodnék, alacsony nőknek az a legelőnyösebb [link]

2014. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!