Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kéne egy kis segítség! 10M...

Kéne egy kis segítség! 10M bakancsot hogyan tudnám "kényelmesre" betörni? 2 hónapja hordom, de ez a förmedvény egyszerűen meggyilkolja a lábam. Tanácsok?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a borzadályról van szó. Nem elég, hogy nem szellőzik, már most, tavasszal csavarni lehet az izzadságot a betétből, mikor 8-12 óra múltán leveszem, de még ráadásul szorít is, pedig elvileg a méretem. Hihetetlen egy kiba. a rendőrrel/tűzoltóval, hogy ezt a torzszülött istencsapását kell hordania.



#bakancs #10M gyakorló bakancs #ipoly bakancs
2014. márc. 19. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de egy számmal nagyobb lehet nem szorítana annyira. Büdösnek meg büdös lesz a lábad, bakancs az bakancs.
2014. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mikor kiosztották, próbáltam nagyobbat, kisebbet, mindenfélét. Nem hosszra szorít, inkább szélességre valahol a kislábujjnál....


Várom a trükköket. Kenjem le vajon az egészet bőrolajjal, lehet az tenne jót neki? Sajnos a kukába nem hajíthatom, pedig szívem szerint azt tenném. Nem hordhatunk mást.

2014. márc. 19. 23:10
 3/7 anonim válasza:
6%

Amikor én katona voltam, úgy oldottam meg, hogy nem volt más választás. Mentem benne. Azátn minden nap mentem benne, bár mentem volna én haza is, de nem engedtek.

Aztán a bakancs jobban bírta mint a lábam, mert ez utóbbi idomult az előbbihez...

Ha teheted, vedd le, dobd el, ne hordjad.

2014. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
kérdező, szerintem magát a combat gear blogot kéne megkérdezned
2014. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bakancsot "bejáratással" lehet betörni. Így volt ez a régi katonai és túrabakancsokkal is, ez bőrkikészítés kérdése. Arról van szó, hogy a rossz bakancs bőre (a rossz kikészítéstől) kemény, ezért egyenlábat igényel. Bokacsontnál kimerevítéssel, kikalapálással valamennyire javul, de lábujjnál macerás a hozzáférhetetlenség miatt. Ha van annyi szabadidő, alaposan be kell áztatni a kérdéses helyen, és valami erős pöcökkel (vassal) ki kell nyomni, hogy táguljon a bőr. Ez legalább egy hét, mire ki is szárad. De túl sokat nem várhatsz ettől se, ami rossz azt csak kidobni lehet hatásosan.
2014. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 08:28


Ők is azt mondják, hogy egy ótvar vacak. A legnagyobb poén az az, hogy a két beosztottam akikkel most együtt szolgálok, azok se tudják, mit csináljanak vele. Elértünk oda, hogy megvan a méret, ami "kényelmes", legalábbis kényelmesebb mint az eggyel nagyobb/eggyel kisebb, de ez is iszonyat kényelmetlen. Egyszerűen nem emberi lábra van ez tervezve....

2014. márc. 20. 12:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Jöhet még a válasz.... ha ismeritek ezt a sz.art, írjátok csak meg, hogy mi a fenét kéne csinálni vele ( a fejszével szétb.áson kívül) hogy normálisan hordható legyen?
2014. márc. 21. 17:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!