Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrágot vegyek?...

Milyen nadrágot vegyek? Mindegyik kitágul.

Figyelt kérdés

Az összes gatyám eddig olyan volt,hogy 1 óra hordás után már csúszott le, öv nélkül nem lehetett hordani, és a térdénél kitágult és nap végére úgy néztem ki mint valami hipszter... Milyen nadrágban járnak mások, hogy rendesen alakra feszül,és nem nyúlik ki? A legginszet nem szeretem. mindenképpen nadrág kellene.

Esetleg ha boltot, márkát tudtok írni annak is örülnék:)


2014. márc. 30. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Előbb inkább te írj márkát, anyagot, fazont, hogy legyen fogalmunk, hogy mégis milyen típusú nadrágok esnek le rólad!

Soha nem tapasztaltam még ilyet, hogy egy JÓ (!) méretű, jó anyagú nadrág egy óra hordás után megadja magát!

2014. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a H&M-ben vettem sima sötétkék feszülős farmert, még januárban, mert a bővebb szárút nem tudtam betűrni a csizmába. Nekem is szinte az összes kitágult, főleg térdnél, de ez nem, pedig egymás után 2x is simán felvettem. Nagyon kényelmes is, nem szorít, de mégsem tágul ki.
2014. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, de érdekes módon csak a "plázás" nadrágokkal, amiket a New Yorkerben, vagy a H&M-ben vettem. A kínais nadrágom bírja jól, és azok, amiket kisebb, amolyan "névtelen" butikokban veszem.
2014. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgymond plázás gatyák voltak ezek. Pl most egy h&m-es fekete farmerszerű gatyám. Egy mosás után kikopott a színe és kitágult a térde. Most vettem h&m-ben egy kicsit elasztikusabb anyagú nadrágot, hátha... Kínaiban még nem vásároltam gatyát,mert nagyon strasszos csiricsáré rondaságokat láttam eddig csaK:D

[link] ilyesmi fazonú nadrágokra gondoltam, amik szűkek és nem farmerok (színtől függetlenül) illetve a z ugyanilyen szűk farmerokra.

2014. márc. 30. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Ú én is vettem anno a H@M-ben olyan fekete farmerszerű gatyát...fél év után kikopott és folyton lecsúszott rólam.

Kínaiban nehéz találni letisztult, strasszmentes nadrágot sajnos.

2014. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy? Ha lány, könnyebb dolgod lesz, mert többféle farmerből választhatsz.

Én fiú vagyok, és én is ilyen alakra feszülős super-skinny csőfarmerokat hordok. :)

Én kínaikban szoktam venni. Máshol nem is nagyon találtam eddig fiúba, vagy irreálisan drága volt. Amúgy megvagyok a kínaikkal elégedve, nem rosszak, több is van, amit évek óta naponta nyüstölök, és bírják, ugyanolyan tapadósak és ugyanúgy feszülnek, mint új korukban. :) A mosásra érdemes odafigyelni, max 40 fokon szabad mosni a sztreccses anyag miatt!


Nekem az a tapasztalatom, hogy vásárláskor olyat kell választani, ami egy picit mindenhol szorít, tehát egy számmal kisebb, mint ami kényelmes. :) Mivel a sztreccses anyag fajtájából adódóan hamar nyúlni fog használat közben, így pont jó lesz, ha egy kicsit mozgok benne. A kezdeti kényelmetlenség hamar elmúlik, egy óra múlva már kényelmesen tudok mozogni és ülni is benne, viszont így továbbra is mindenhol simul, és feszülős marad. :) Mosás után persze egy picit mindig összeugrik, kb a vásárláskori méretére, ilyenkor megint kell neki egy óra, hogy a kezdeti szorítás elmúljon. :) Persze azért nem olyant kell választani, aminek majd szétszakad a gombja új korában, hanem csak éppen kényelmesen szorítson álló helyzetben. :)


A fiú skinny csőgatyáimat 3500-5000 között vettem a kínaikban. A plázás butikokban is általában ugyanezt a minőséget lehet megkapni, de dupla áron, mert van rajta valami márkajelzés. :) Nyilván azért nyitott szemmel kell vásárolni, ha pl egy anyag nagyon vékony, hitvány, az a vásárláskor is feltűnik könnyen.

2014. márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nő vagyok. És pontosan hol, milyen kínaiban veszed a gatyáidat? Férfiból könnyebb kínaiban válogatni,mert nem csicsázzák széjjel. De nőiben...

De azért megnézném a kínait, ha tudsz ajánlani:)

2014. márc. 31. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!