Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőn magyar mente alá...

Esküvőn magyar mente alá katonagalléros vagy "normál" ing? (Részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Egy esküvőn én fogom mondani a kikérő szöveget. Egy fekete mentét vennék fel, fekete sujtással. Kérdés, hogy ez alá mindenképpen csak a katonagalléros ing mutat jól, vagy normál ing+nyakkendő is jó lehet?

A felső részt mindenképpen szeretném levenni egy idő után, mert melegem lesz -viszont a katonagalléros ing magában nem áll jól nekem, mellényt pedig nem akarok, nehogy "túlöltözzem" a vőlegényt.

Szerintetek hülyén nézne ki a mente katonagallér helyett normál inggallérral nyakkendő nélkül? Vagy akkor már inkább nyakkendővel?



2014. márc. 30. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
kép kellene!
2014. márc. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen Bocskai jellegű kabátra gondolsz, ahhoz jó a normál ing, de nyakkendő nélkül.
2014. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itt egy kép:

[link]


Ezen jól látszik, hogy katonagalléros ing van rajtam. Amúgy a magam eszétől is a normál ing nyakkendő nélkül, ami jó lehet - de ebben az esetben az iggallért be kellene tűrnöm a kabáton belülre?

2014. márc. 31. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel a Bocskaira kiad egy csomó képet amin kívül van az inggallér.
2014. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, mindenkinek ment a zöld kéz!
2014. márc. 31. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!