Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nől lába nem izzad, büdös...

A nől lába nem izzad, büdös zokni/harisnya nélküli cipőben?

Figyelt kérdés

Sokszor látok nyáron lányokat,nőket,akik zokni,harisnya nélkül hordanak balerinacipőt,zárt szandált(oké ezekhez tényleg gáz a zokni),de van,hogy zárt vászoncipőt,sportcipőt vagy pl Converse csukát(és nem titokzoknival;mezítlábra),vagy bőr,műbőr mokaszint.

A kérdésem az lenne,hogy nem izzad,büdösödik bele a lábuk,pl egy műbőr balerinacipőbe,Converse csukába ,ha egész nap rajtuk van,a másik a harisnya tudtommal nylon,tehát műszál,az mennyire hátrány ilyen téren,hiszen nem nedvszívó.S végül hogyan tisztítják a cipőt,mert ha azt felveszik másnap,az olyan,mint ha két napig egy műszálas zokniba lennének,ezek a műbőr-bőrcipők elszíneződnek az izzadságtól.



2014. ápr. 1. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Szinte biztos hogy van valami szaga. Csak egy cipőmet hordtam mezítláb, egy bőr balerina cipőt. Minden felvétel előtt behintőporoztam (macerás :S), hogy ne cuppanjon bele a talpam. Büdösnek nem mondanám, de enyhe szaga volt, így utólag szagolva. Tehát a hintőpor, meg egy kis lábszag.

Harisnyának is van egy kis szaga, ha levenni és megszagolni.

2014. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még mindig én: se műbőr cipőt, se converst nem hordtam soha
2014. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

De, beleizzad még a bőr cipőbe is. Ritkán hordok mezítláb balerinát, ilyenkor scholl hintőporral beszórom a cipőt, levétel után, mint minden cipőt, kiszellőztetem, de valamennyi szaga természetesen van, magának a cipőnek, nem a lábamnak.

Converset mindig titokzoknival hordok, mert más lábán, cipőjén éreztem, hogy brutál tud lenni, főleg hogy alapból annak gumi szaga van.

2014. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

De izzad a női láb is, és még büdös is lehet, ha nem megfelelő cipőt húz.

Pont ezért húzok mindig pamut (!) titokzoknit és ezt te külső szemlélőként meg nem mondod, hogy van-e rajtam vagy sem.

2014. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Valahogy így sejtettem,ahogy írtátok.Viszont pont ezekért nem értem azokat a csajokat,akik zokni nélkül hordják ezeket a cipőket.Már alapból a harisnya is tök műszál,nyáron olyan lehet,mint műszálas focimez vagy IFA-póló.És akkor még az,hogy van akin még titokzokni sincs(láttam,mert kibújt a cipőből vagy a homorű,belső részen belátni)Plusz milyen undorító barna foltos lesz az egy idő utám.Mindig az jut eszembe,ha meglátok egy szép lányt ilyen cipőben 40 fokban,hogy kibújik belőle a lakásban és elmegy tőle a kedvem a szaga miatt.Mert vászoncipő még csak-csak,ha mossa,de gumiorrú tornacsuka meg műbör deichmannos/humanicos cipő azért necces.Manapság meg az a divat,hogy pasik cipő nélkül.tiszta Miami Vice.
2014. ápr. 1. 18:34
 6/14 anonim ***** válasza:

"vagy a homorű,belső részen belátni"


Ilyenre gondoltál, amikor ezt írtad? -> [link] - ezekhez is lehet kapni titokzoknit (a lábujjakra)! ;) A sarok meg szellőzik, illetve a talpélést általában természetes, nem izzasztó anyagból készítik.

2014. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem izzad, de akié izzadós (mint pl. az enyém) az vesz egyszer használatos eldobható talpnetétet egy gyógyboltban és máris nem lesz büdi a cipő, ilyen egyszerű.
2014. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6/7#-nek: Arra gondoltam,a homorúnál,hogy azon a részen,ahol a lúdtalp is szokott lenni.Tehát a talp belső felén,oda,ha éppen lép sokszor belátni a cipő talpig,hogy nincs rajta semmi;mezítlábra vette fel.De hidd el,sokszor láttam már titokzokni nélkülieket(lásd fentebb:levette a cipőt,pl kávézóban).
2014. ápr. 1. 19:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Én aprócska, pamut anyagú titokzoknit hordok. Sehol nem látszik ki, olyan, mintha nem hordanék zoknit. Mindig friss a lábam. Megőrülnék, ha lábszagom lenne...
2014. ápr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen: [link] zoknival szoktam ezeket hordani.
2014. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!