Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szeretitek a fűzőket...

Lányok szeretitek a fűzőket és ha igen akkor milyet? És mennyi van othon?

Figyelt kérdés
Kort is írjátok hozzá!
2009. dec. 19. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok és szeretem, magamnak is csináltam már. De amúgy én igazi fűzőt szeretnék, de sehol nem találtam eddig, pedig néztem már mindenféle boltban, de még a dark shopokban sincsen, csak divat fűző. Sajnos. Legszebb ruhadarab, ha igényesen van elkészítve.
2009. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

1 van, de sajna nem ilyen igazi fűző, ami nagyon durván beszorít, hanem ez a "hordhatóbb" felső ruházat XD. Egyszer nem vettem még fel, de asszem' nem is fogom XD Lehet, eladom, nem az én stílusom, de megtetszett. :$

16L

2009. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szeretnék, de az a bajom, mint az előzőknek, hogy nem találtam olyan "szorítós" fajtát. pedig nagyon nagyon szeretnék egyet :( a sima felső fajtájúak meg nem állnak jól, mert kövérítenek.

18 L

2009. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 vagyok, nekem kettő van, egy"divat" és egy igazi, de már nem hordom őket, mert nem képviselek olyasmi stílust, amibe beleillik.
2009. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!