Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Európában hol lehet a legolcsó...

Európában hol lehet a legolcsóbban ma divatos női ruhákat kapni?

Figyelt kérdés

Aukciós oldalakon is szoktam látni ruhákat, olyan mint amiket pl a kínai piacon kapsz, de sokszor olcsóbban látom a neten. Hallottam már,hogy Németországból hozzák, de nem értem,hogy mi éri meg nekik benne, ha egy pl most divatos női hosszított tunikát 2000-2300 ft-ért ad el, annyi a kínai piacon is, de aki külföldről hozza,még benzinköltság stb...

És nem nagy mennyiségek,mert látom, hogy 4- méret van, 3-5 szín, és mindegyikből kb 3 darab...


2014. ápr. 10. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Vlsz Kínából rendelik, onnan a legolcsóbb és még postát se számolnak fel (na hogy nekik miért éri meg az rejtély, nyilván számunkra elképzelhetetlenül alacsony ott az életszínvonal). Pont ezért csak pár darab, mert nem nyer a posta árán azzal ha többet rendel, de rengeteg pénzt meg nem akar belefektetni.
2014. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!