Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagási ruha? 14/L

Ballagási ruha? 14/L

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem jó ballagási ruhát , sehol sem találtam. Tudnátok mutatni ruhákat/boltokat lehetőleg képpel?:)

2014. ápr. 21. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Sorstárs pacsi :DDD

Nehézkes 1 hónap áll mögöttem,rémálmodom a ballagási ruhákkal. :(

bonprix.hu Ruhák --->Alkalmi kategóriában nézz szét! Rád legalább van méret gondolom..

2014. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én anno a bexline-ban találtam, mondjuk elég drágán, de addigra már az egész országot bejártam, és nem találtam sehol normálisat. Akkor még nem annyira voltak webáruházak, szerintem érdemesebb azoknak utánanézni.
2014. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is körbejártam már szinte az egész országot, mire találtam ruhát, ami tetszik, de az meg 80ezer forint volt, annyit nem akartam egy általános ballagásos ruhára költeni. :)

Szóval én végül varrattam, ilyet: [link]

csak nekem más színű masnim volt, mert fekete-narancssárga kombinációban ballagtunk


Ha most ballagnék, akkor pedig ebay-ről rendelnék.

2014. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebay.Ilyet láttam: [link]
2014. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!