Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lila felsohoz es feher szoknya...

Lila felsohoz es feher szoknyahoz milyen szinu magassarkut vegyek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
így látatlanban valamelyik árnyalatát a natur bőrnek, az barnás vmit...
2014. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Vagy valamilyen állatmintás, leopardos...vagy méregzöld...de ez már kicsit merészebbeknek :)
2014. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Meregzold meg lila, allatmintas meg lila.

Ne haragudj, de ocsmany! Es fogani merek nemcsak szerintem, hanem masok szerint is.

2014. ápr. 23. 11:18
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

attól is függ hová veszed fel, milyen anyagokról beszélünk, és milyen stílusró...bár a gozzászólásodból arra következtetek neked kedves kérdezó nem sok van :)

ha estére még az ezüst, de neked hiába írom sztem.

2014. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincs stilusom :)) Az a szerencse, hogy neked van, es elenk tarod, hogy tudjunk belole ihletet meriteni!
2014. ápr. 23. 12:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Epp azert kerdeztem meg, mert kivancsi voltam, hogy masik szerint milyen szinu cipot vasaroljak. En a feherre gondoltam. De mivel fura vagyok, biztos ocsmany lenne, sokkal jobban mutat egy sotetebb lila a parducmintaval. En kerek elnezest, hogy mennyire jo izlesetek van az enyemhez kepest.
2014. ápr. 23. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg függ az alkalomtól, a stílustól,a textúráktól. Ugyan nem vagyok divatszakértő de szerintem estére vagy különlegesebb alkalmakra az ezüst jó választás lehet. Nappalra egy sötét kéket javasolnék esetleg fehéret.
2014. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy állatmintás cipőt tényleg elbírna ez az összeállítás, de méregzölddel már hülyén nézne ki. Én valami semleges fehér vagy krémszínű, esetleg pezsgőszínű cipőt vennék fel ehhez.
2014. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legjobb a nude (bézs) lenne, ahogy mások is írták, de fehér, törtfehér is jó.
2014. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fehéret vagy talán feketét, állatmintásat nem tudok elképzelni hozzá :/
2014. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!