Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most milyen gatyát hordasz...

Most milyen gatyát hordasz huszonévesen, ha régebben bő, laza nadrágot viseltél (amikor csak az volt divat)? Maradtál a laza nadrágnál? Vagy csőnadrágra váltottál? Egyenes fazonra váltottál?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 02:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Régebben normál szabásúakat hordtam, mert csak az volt.


Amikor viszont divatba jött a csőgatya, szinte az elsők között kezdtem el hordani, és a mai napig csak csőgatyát hordok. Persze ezekből is voltak fokozatok, mert először csak sima csőfazonúak voltak, amik csak a vádlimon feszültek, majd később jöttek a teljesen feszülős skinny fazonok, amik már fenéken, combom, vádlin, és bokánál is feszülnek. Nekem ez lett a kedvencem, de eleinte fiúba nem volt ilyen, így nőit vettem, meg beszűkítettem a régi gatyáimat. De a nőieket jobban szerettem, mert sztreccses anyagúak voltak, így egészen feszülőset is kényelmes volt hordani. Amiket én szűkítettem be azok viszont sima farmerből voltak, így nem lehetett teljesen feszülősre csinálni, mert akkor kényelmetlen lett volna. Ma már szerencsére fiúknak is van sokféle sztreccses skinny csőgatya, ami szintén végig a viselőjére tapad. Most ilyeneket hordok, jól érzem magam bennük, mert nagyon jól állnak. :)


29F

2014. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

kedves első, ne hülyéskedj már, ne mondd, hogy csak normál fazonú gatyák voltak...pont a te korosztályod akik kiskamasz, tini korukban meg húsz év körül is még bő, laza gatyát hordtak, akkor azt hívták deszkás gatyának...

amúgy, ha egyenes szárút hordtál, akkor még meg tudom érteni a váltást a csőgatyára... mikortól hordasz csőgatyát, melyik évtől? bocs, de először a melegek kezdték el hordani a csőgatyát, és emlékszem milyen ciki volt még nekik abban megjelenni, akkor az még ciki volt. nem is értem, hogy következett be a pálfordulás, mikor már a "macsók" is bebuzultak...

2014. ápr. 26. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Skinnyt hordok, gyerekkoromban meg trapézt, az volt a divat.

25L

2014. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, 2000 körül voltak divatosak ezek a rapper gatyák, nekem is volt olyan. Ennek a nőies ített változata volt, amikor madzag volt belefűzve a nadrág derekába és zsebek voltak a szárán. Aztán bejött a trapéz a divatba, fú, az összes nadrágom olyan volt: minél bővebb volt az alja, annál menőbb volt. El se tudtuk volna képzelni, hogy ez valaha ennyire eltűnik. Múltkor találtam egy régi osztályképet úgy gimi 11. körülről, ott is minden lányon trapéz farmer volt :D 2005 körül kezdtem az egyetemet, abban az időben kezdett fokozatosan szűkülni a nadrágok szára, aztán bejöttek a cső meg skinny fazonok. Most már csak egyenes szárú vagy skinny nadrágokat hordok, semmiképp sem venném vissza azokat a bő szárúakat :)


28 N

2014. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Bő szabásúak léteztek persze, főleg a rapper gatyák. De azok mindig is nagyon távol álltak tőlem. Arra értettem egyébként, hogy "csak normál fazonú volt", hogy nem volt szűkebb, testhezállóbb fazon a boltokban. Egyedül a csajoknak létezett feszülős farmer, eléggé csajos fazonokban, de az sem volt elterjedt. Ilyen mai uniszex feszülős csőgatyák pedig egyáltalán nem voltak.


Én mindig is arra törekedtem, hogy a nadrágom ne legyen túl bő, mert a bő nem állt jól. És az akkor elérhető legszűkebb fazon a normál egyenes, vagy enyhén trapézos változat volt. Ezt hívtuk normálnak. Amit meg trapéznak hívtunk, az mai szemmel óriási szélességű volt térdtől lefelé, és pont ezért nem is szerettem.


Kb 2006-tól kezdtek fokozatosan szűkülni a gatyáim, és évek alatt lett teljesen feszülős.



Hogy jön össze a melegség a csőgatyával? Fejtsd ki légyszíves!


Ezt írod:

"először a melegek kezdték el hordani a csőgatyát, és emlékszem milyen ciki volt még nekik abban megjelenni, akkor az még ciki volt. nem is értem, hogy következett be a pálfordulás, mikor már a "macsók" is bebuzultak..."


Ezt úgy kell érteni, hogy a csőgatya hordásnak feltétele vagy velejárója, hogy az illető "bebuzuljon"?

Ha egy meleg esetleg nem szereti, és nem is hord csőgatyát, akkor ő már nem is igazi meleg, tehát "kibuzul"? Hetero lesz belőle ettől?

2014. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régebben is volt csőgatya, skinny is ugyanúgy, meg trapéz, nekem volt akkor is mindenféle, most is van, hordok mindenfélét.
2014. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15 éves koromig nem hordhattam farmert, utána kaptam kettőt amikor gimis lettem. Igazából nem volt sok választási lehetőség, mert annyira vékony vagyok hogy a felnőtt méretű nadrágok nagyok voltak, a gyerek méret meg derékban jó volt de a szára meg rövid. Szóval ilyen enyhén trapéz nadrágok voltak ezek de nem a szár alapján választottuk hanem mert csak abból a fazonból volt jó méret. Ha jobban belegondolok, nem állt jól de nem érdekelt az öröm mellett hogy végre hordhatok farmert mint az összes többi fiatal, a szövetnadrágot, amit addig kellett hordanom ugyanis mindig utáltam.

Később amikor ezeket a gatyákat elnyűttem és végre én vehettem magamnak újat, inkább szűkebb szárút választottam. A trapéztól csak még soványabbnak tűntem volna, hülyén nézett ki a cérnavékony test, kar és hozzá egy jó széles nadrág. Ha épp csak a trapéz volt a méretemben akkor bevettem a szárából.

Aztán kezdtem egyre szűkebb nadrágot hordani, most csőfarmerjaim vannak. Mivel szeretek bakancsot hordani, ez előnyösebb, mert könnyen belehúzhatom a bakancsba.


23/L

2014. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig is normál vagy bő gatyát hordtam és most is ilyet hordok/hordanék, ha lehetne kapni. Hihetetlen, hogy mennyire eltűntek azok a nadrágok, amik nem simulnak az emberhez. Jó, ha 1-2 kínaiban találok normál szárú, vagy bővebb nadrágot. A simulóstól engem kiráz a hideg, nem bírom megszokni, nem beszélve arról, hogy nekem csúnyák a lábaim, nem akarom őket ilyen alakot kiemelő fazonban mutogatni. :)
2014. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hű, én gimitől kezdve egészen tavalyig szinte csak bő szárú/trapéz nadrágot hordtam, meg 1-2 egyenes szárúm volt még. :D Azóta már beszereztem néhány skinny/slim fazont is. De még mindig tetszenek a bő szárú nadrágok, persze olyan extrémen bőveket már nem hordok, mint mondjuk 16 évesen.


25L

2014. ápr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!