Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek! Bakancs vagy tornaci...

Rockerek! Bakancs vagy tornacipő? Ing vagy póló? Bőrdzseki vagy farmerdzseki? Kedvenc banda? Kedvenc Magyar banda? (Lányok) Szoknya vagy nadrág? Hosszú vagy rövid haj?

Figyelt kérdés
...
2014. máj. 4. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bakancs, póló, bőrdzseki, The misfits (rockosabb: Ramones), Aurora (rockosabb: Ossian), nadrág (alkalmakra szoknya), rövid haj (de hiányzik a hosszú)


19N

2014. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az én részemről: Bakancs,Ing, Bőrdzseki, Scorpions, Pokolgép, Rövid haj
2014. máj. 4. 14:44
 3/14 anonim ***** válasza:

Télen bakancs, nyáron balerina vagy tornacipő.


Inkább póló, top.


Van mindkettő, egész gyűjtemény. Mint más nők a cipőikkel, én dzsekikkel megpakolva jövök haza a ruhavásárlásból.


Nincs kedvenc bandám, nem vagyok bálványozós típus. Inkább kedvenc albumok, számok, hangulattól függően. Chuck Berrytől a Nick Caven át Zappáig minden jöhet...

Magyar bandák közül elég kevés tudja megütni a lécet, talán Quimby, Zselenszky néhány száma.


Attól függ hova, van mindkettő. Térd alá érő szoknyát nem veszek fel, mert beleakad a lábamba.


Szerintem első sorban legyen ápolt, ha valakinek bírja, és van ideje gondját viselni az növessze. Nekem szerencsére elég erős hajam van, jelenleg állig érő, bubi.

2014. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Fekete (sport) cipő :D

Felső

Farmerdzseki

Sok van, de párat kiemelek: Slipknot, Stone Sour, Metallica, Papa Roach

Ossian, Pokolgép

Csak nadrág

Hosszú haj

N

2014. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Hidegben bakancs, melegben tornacipő

Mindkettő

Hidegben bőrkabát, melegben farmermellény

Cannibal corpse

Christian epidemic

Hosszú

2014. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Fekete van

póló

bőrdzseki

metallica acdc ramones

magyarokat annyira nem szeretem de tankcsapda azert par szam jo

nadrag!!! (szoknya sose)

hosszu

2014. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bakancs, néha tornacipő

Póló

Bőrdzseki (volt farmerem is, de az nekem nem volt "elég fekete" :D )

Guns N' Roses, Bon Jovi, Avenged Sevenfold, Lordi (én szeretem a Black Veil Brides-ot is bár nem tudom ki mennyire mondja a zenéjüket rocknak)

Tankcsapda

Nadrág, utálom a szoknyát, bár ha nem nekem kell hordanom, másokon csinosnak tartom

Hosszú, most növesztem derékig :)

2014. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tornacsuka

Ing is póló is

Bőrdzseki

Rengeteg van!Hadd ne soroljam fel

Ossian,Pokolgép stb

Nadrág,szoknyát utálom

Hosszú haj

2014. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron tornacipő, hidegebb időben bakancs. Póló, ha kedvem van hozzá meg ing. Bőrdzsekit preferálom, de van a másik is. Guns N Roses, Led Zeppelin és Iron Maiden. Pokolgép, Tankcsapda, Ossian. Nadrág, rühellem a szoknyát. Lányoknál vagy fiúknál? Nálam mindkét esetben hosszú haj. :)
2014. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Western csizma, nagy melegben könnyű bakancs (acélbetkó nélküli, varrottorrú), fehér Lonsdale Stamford sportcipő. Bőr vagy farmer dzseki időjárástól függően. Néha hosszú, néha félhosszú haj. Maiden, Rhino Bucket, Saxon.
2014. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!