Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy felül pánt nélküli...

Vettem egy felül pánt nélküli pink maxiruhát.2 rétegből áll, a külső egy átlátszó amolyan függöny anyag, alul pedig van bevarrva egy mini alsószoknya amit picit túl rövidnek találok. Mit tudnék csinálni vele?

Figyelt kérdés
Kicserélni nem szeretném.

2014. máj. 7. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Leggingset veszel fel hozzá és meg is van oldva a probléma
2014. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy színben hozzá illő derékmelegítőt és húzd le addig. A másik megoldás, ha elviszed egy varrónőhöz.
2014. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmit? Én ezt most vettem, nekem is az alsó épphogy takarj fenekem. Szerintem ezzel semmit nem lehet kezdeni, max nem kell benne szaladni hogy ne csússzon fel. És ne tangával vedd fel hanem franciaalsóval hogy ha mégis kilátszik akkor ne a csupasz feneked :)

2014. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanilyen csak a felső rèsze csipkès :) majd nyáron felavatom èa meglátjuk :D
2014. máj. 12. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!